Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Keičiasi VMI Lazdijų padalinio adresas
2019-07-23

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad nuo rugpjūčio 1 d. Lazdijų padalinys perkeliamas į naujas patalpas. Visos paslaugos mokesčių mokėtojams bus teikiamos adresu Vilniaus g. 19, Lazdijai. Lazdijų padalinyje mokesčių mokėtojai laukiami pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 8 iki 17 val. Dirbama be pietų pertraukos.

„Teikdami paslaugas siekiame ne tik aukščiausios aptarnavimo kokybės, bet ir efektyviai panaudoti institucijos turimus išteklius. Lazdijų padalinio perkėlimas užtikrins geresnes, asmens duomenų saugą garantuojančias, mokesčių mokėtojų aptarnavimo sąlygas, taip pat leis sumažinti patalpų išlaikymo kaštus“, - sako Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė, pažymėdama, kad dėl vykdomų perkėlimo darbų gyventojai nepatirs jokių nepatogumų, o Kauno AVMI Lazdijų padalinys įsikurs tame pačiame pastate kaip ir „Sodra“, tad mokesčių mokėtojai, kuriems aktualios abiejų institucijų paslaugos, sutaupys laiko.

Gyventojai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis. Aktualią informaciją ir paslaugas sistemoje Mano VMI gali rasti įvairią veiklą vykdantys gyventojai: ūkininkai turi galimybę lengvai stebėti naujausią informaciją apie gazolių, skirtų naudoti žemės ūkyje, likučius, gyventojai gali greitai ir paprastai įsigyti verslo liudijimą ar įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą.

Mano VMI taip pat pateikiama informacija apie  nesumokėtus mokesčius, priskaičiuotus delspinigius, susidariusias mokesčių permokas. Šioje sistemoje tiek gyventojai, tiek juridiniai asmenys taip pat gali perduoti mokesčių administratoriui svarbius dokumentus. Naudotis elektroninėmis paslaugomis galima ir išmaniuoju telefonu, tereikia į telefoną iš Google Play arba App Store parsisiųsti programėlę e.VMI.

Kauno AVMI primena, kad savarankiškai aktualią informaciją mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus galima rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais mokesčių klausimais galima paskambinus telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi bei saugomi 5 metus.

 Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis