Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Aktyviems Seirijų senjorams – nuoširdūs sveikinimai, linkėjimai ir dovanos
2020-02-07

Seirijų padangėje – šventė. Penkerių metų sukaktį švenčia Trečiojo amžiaus universitetas, visų vadinamas tiesiog - TAU. Šia proga gausaus būrio „studentų“ pasveikinti atvyko rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė, kolegos iš Alytaus, Lazdijų, Daugų, Simno bei Druskininkų Trečiojo amžiaus universitetų, su kuriasi seirijiečiai per penkerius savo veiklos metus užmezgė ryšius ir sėkmingai bendradarbiauja, kiti garbingi svečiai.

 

„Žaviuosi tokiu gausiu aktyvių senjorų būriu Seirijuose, kurie ne retsykiais, ne pripuolamai, o sistemingai jau penkerius metus turi noro ir energijos semtis žinių, bendrauti, keliauti, aktyviai leisti savo laisvalaikį. Tokia veikla, kaip ne kartą yra įrodyta moksliniais tyrimais, ne tik padeda nesenti, bet ir išlikti sveikais“, – sveikindama susirinkusius sakė merė Ausma Miškinienė. Nuoširdžią padėką už darbą koordinuojant Trečiojo amžiaus universiteto veiklą ji pareiškė ir dovaną įteikė Seirijų bibliotekos bibliotekininkei Agnei Bražinskienei, o visiems kitiems TAU studentams bei jų svečiams dovanų ji atvežė didžiulį gimtadienio tortą.

Net 63 Seirijų trečiojo amžiaus universiteto dalyviams buvo įteikti magistro diplomai, dar 6 – bakalauro diplomai.

Po oficialiosios dalies šventės dalyviai įspūdžiais dalijosi prie kavos puodelio. Jiems koncertavo dainuojamosios poezijos kūrėjas ir atlikėjas iš Vilniaus Albertas Antanavičius – Šekspyras, muzikinė grupė „Pašėlę vyrukai“ iš Alytaus.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis