Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Šarūnas Narbutas: „Tokio savivaldybės vadovės palaikymo galėtų pavydėti net didžiųjų miestų bendruomenės“
2020-02-10

Pagalbos onkologinėmis ligomis asociacijos prezidentas Šarūnas Narbutas penktadienį Lazdijuose vedė seminarą.

„Onkologinė liga pakeičia ne tik susirgusį žmogų, bet ir jo šeimą, visą bendruomenę. Tam, kad žmogus galėtų gyventi visavertį gyvenimą svarbus ne tik bendruomenės palaikymas. Itin svarbus ir savivaldybės vadovų požiūris į onkologinėmis ligomis sergančius bendruomenės narius. Būtent todėl man ypatingai malonu čia matyti savivaldybės merę Ausmą Miškinienę, o dar svarbiau žinoti, kad jai išties rūpi šia liga sergantys asmenys. Tokio, Jūsų savivaldybės vadovės palaikymo galėtų pavydėti net didžiųjų miestų onkologinių ligonių bendruomenės, kurios dažnai nesulaukia tinkamo dėmesio“, – pradėdamas seminarą kalbėjo Šarūnas Narbutas.

 

Vykusiame seminare „Kokias galimybes pacientui suteikia Lietuvos sveikatos priežiūros sistema“ susirinkusieji išgirdo aktualią informaciją apie Lietuvos sveikatos priežiūros sistemos pacientui suteikiamas galimybes bei atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie tai, kas jiems priklauso. Taip pat diskutuota apie tai, ką reikėtų išlaikyti, ko atsisakyti, ką patobulinti Lietuvos sveikatos priežiūros sistemoje, kad ji atitiktų pacientų poreikius ir lūkesčius.

Seminare dalyvavusi savivaldybės merė A. Miškinienė dėkojo seminare dalyvavusiems svečiams: teisininkei Giedrei Vinikienei, Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos prezidentui Šarūnui Narbutui bei Ingridai Kalinauskienei iš „Transparency International“ Lietuvos skyriaus.

„Dėkoju už tai, kad atvykote čia ir dalinatės labai svarbia ir aktualia informacija. Svarbiausia susidūrus su sunkumais žinoti, kad esi ne vienas, kad greta tie, kurie gali išklausyti, patarti ir padėti“, – kalbėjo savivaldybės merė įteikusi svečiams simbolines dovanėles, o susirinkusiems į seminarą linkėjo drąsos paklausti visko, kas rūpi labiausiai.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis