Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Kovo mėnesis BE PATYČIŲ
2020-02-17

Lazdijų rajono savivaldybė jungiasi prie Emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ organizuojamo ir jau tradicija tampančio Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ. Ši iniciatyva, kuri truks visą kovo mėnesį, skirta sutelkti visuomenės dėmesį į patyčių problemą ir jos sprendimo būdus, pasitikrinti, kaip mums sekasi pastebėti ir tinkamai reaguoti į patyčias, o taip pat skatinti kiekvieną iš mūsų prisidėti mažinant patyčių paplitimą.

 

Visą kovo mėnesį „Vaikų linija“ kviečia švietimo ir ugdymo įstaigas savo bendruomenėms organizuoti veiklas ir užsiėmimus, skirtus patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui. Aktualios informacijos apie patyčių prevenciją, skirtos mokyklų darbuotojams, tėvams ir vaikams, švietimo įstaigų darbuotojai gali rasti „Vaikų linijos“ kampanijos BE PATYČIŲ informacinėje svetainėje www.bepatyciu.lt.

Šiais metais „Vaikų linija“ per Sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ didesnį dėmesį skirs patyčioms virtualioje erdvėje (elektroninėms patyčioms). Specialiai šia tema „Vaikų linijos“ specialistai ruošia rekomendacijas užsiėmimams su mokiniais, aktualius patarimus tėvams. Visą šią informaciją švietimo įstaigų darbuotojai vasario pabaigoje galės rasti „Vaikų linijos“ kampanijos BE PATYČIŲ svetainėje www.bepatyciu.lt.

Prieš prasidedant Sąmoningumo didinimo mėnesiui BE PATYČIŲ, „Vaikų linija“ atsiųs daugiau aktualios informacijos ir pasiūlymų veikloms.

Savo iniciatyva ir idėjomis prisidėkite prie Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ – kartu mažinkime patyčių ir kitokio skaudinančio elgesio paplitimą!

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis