Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Suformuota savivaldybės administracijos skyrių vedėjų komanda
2020-05-05

Lazdijų rajono savivaldybėje darbas vyksta intensyviai – be daugybės kasdienių darbų galima pasidžiaugti ir tuo, kad jau visiškai suformuota savivaldybės administracijos skyrių vadovų komanda. Nebeliko vadovų, šias pareigas einančių laikinai. Po administracinės struktūros pertvarkos savivaldybėje skyrių sumažėjo nuo 15 iki 12, o vadovauti naujiesiems skyriams vadovai buvo skiriami po konkurso – atrankos vykusios Valstybės tarnybos departamente arba į šias pareigas paskirti šaunūs, jau savivaldybėje dirbantys, kolegos po kasmetinio arba neeilinio darbo rezultatų vertinimo.

 

Penki skyrių vadovai nepasikeitė, jiems buvo patikėtos didesnės atsakomybės. Biudžeto, finansų ir turto valdymo skyriaus vedėja Šarūnė Dumbliauskienė, iki tol ji ėjo Finansų skyriaus vadovės pareigas, Centralizuoto savivaldybės vidaus audito skyriaus vedėja Regina Cibulskienė, Centralizuotos buhalterinės apskaitos skyriaus vedėja Gitana Varanauskienė, Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Žydrūnas Rutkauskas ir Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Kęstutis Jasiulevičius – šių penkių skyrių vadovų pareigos po reformos nepasikeitė, tačiau jiems patikėta daugiau atsakomybės sričių.

Trims darbuotojams skyrių vadovų pareigos, naujos galimybės bei platesnės atsakomybės buvo patikėtos po neeilinio arba kasmetinio vertinimo.Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja tapo ilgus metus šio skyriaus vedėjos pavaduotoja dirbusi Rima Šukienė, Vietinio ūkio skyriaus vedėja tapo taip pat ilgametė šio skyriaus darbuotoja Indrė Adomynienė. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėju po kasmetinio metinio vertinimo buvo paskirtas Dalius Mockevičius. Jis turi ilgametę pedagoginio ir administracinio darbo patirtį, gerai žino esamą situaciją švietimo sektoriuje ir nuosekliai dirba siekdamas, kad švietimo kokybė rajone dar labiau gėrėtų. Visi šie skyrių vedėjai yra sukaupę reikšmingą darbo patirtį savo kuruojamose srityse, jau yra pripažinti ir vertinami ne tik savivaldybėje dirbančių kolegų, bet ir rajono gyventojų besinaudojančių savivaldybės teikiamomis viešosiomis paslaugomis.

 

Keturi savivaldybės administracijos skyrių vadovai buvo atrinkti konkurso būdu. Vienas pirmųjų prie komandos, prisijungė architektas Ričardas Vyšniauskas, jis vadovauja Architektūros ir teritorijų planavimo skyriui. Jau karantino metu prie savivaldybės kolektyvo prisijungė dar trys skyrių vedėjos, konkursų metu Vilniuje surinkusios daugiausia komisijos balų. Kaimo ir žemės ūkio plėtros skyriaus vedėja tapo Jurgita Gudeliauskaitė, kuri prieš tapdama skyriaus vedėja, vedė buhalterinę apskaitą bei teikė konsultacines paslaugas ūkininkams pagal individualią veiklą. Taip pat ji yra ūkininkė bei aktyvi Vytautų kaimo bendruomenės pirmininkė. Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus vedėjos pareigas užėmė Andrė Zenevičienė, prieš tai dirbusi LR Žemės ūkio ministerijoje Programinio, projektinio valdymo ir analizės skyriuje, ji taip pat turi darbo savivaldybėje patirties – 3 metus ji dirbo Alytaus miesto savivaldybės administracijoje Turto valdymo ir verslo skyriuje bei 2 metus Alytaus rajono savivaldybės administracijoje Ryšių su užsieniu ir investicinių projektų skyriuje. Paskutinioji prie baigiamos formuoti komandos praėjusį ketvirtadienį prisijungė Komunikacijos ir dokumentų skyriaus vedėja Ramunė Žuklijaitė, kuri į Dzūkiją sugrįžo iš Vilniaus ir yra pasirengusi prisidėti prie Lazdijų krašto gerovės kūrimo, panaudojant sukauptą patirtį einant pareigas valstybės ir savivaldybių institucijose.

„Didžiuojuosi visais skyrių vadovais, jų nusiteikimu, kompetencijomis, drąsa ir kūrybiškumu. Džiaugiuosi, kad skyrių vadovų yra skirtingų, vieni jais savivaldybėje buvo ir anksčiau, kiti – šauniausi ir darbščiausi specialistai skyrių vedėjais buvo paskirti po vertinimų, dar kiti – reikšmingą darbo patirtį ministerijose, privačiame versle ar kitose įstaigose sukaupę asmenys. Tai tik patvirtina, kad mūsų savivaldybė atvira ir čia visada laukiami tie, kurie yra labiausiai motyvuoti, kompetentingiausi ir yra pasiryžę atsakingai dirbti mūsų krašto gyventojams. Jau dabar matome, kad savivaldybė gerokai pasikeitusi, čia svarbus kiekvienas gautas prašymas ar skundas, paslaugos teikiamos greičiau ir gerbiant kiekvieną atėjusį ar parašiusį, suprantamesni ir aiškesni, mano nuomone, tapo ir savivaldybėje rengiami dokumentai. Nuoširdžiai dėkoju ne tik skyrių vadovams, bet ir nepaprastai daug, sąžiningai ir atsakingai dirbančiai administracijos direktorei Ilonai Šaparauskienei, jos pavaduotojui Sauliui Petrauskui. Neabejoju, kad visi kartu, sutelkę savo turimas žinias ir gebėjimus pasieksime užsibrėžtų tikslų ir pateisinsime gyventojų lūkesčius“, – apie savivaldybės administracijos vadovus kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis