Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Merė A. Miškinienė su komanda dirba intensyviai – pateiktas dar vienas projektas
2020-05-26

Šiuo metu renkamos paraiškos pagal Interreg V–A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programą. Lazdijų rajono savivaldybė ir jos įstaigos aktyviai rengia projektus, du jau parengti ir pateikti, dar 4 planuojama pateikti šią vasarą. Antrasis projektas pateiktas praėjus vos savaitei po pirmojo, kuris vienija net vienuolika pasienio partnerių. Minimas antrasis projektas – itin svarbus savivaldybės priešgaisrinei tarnybai. Įgyvendinant jį planuojama įsigyti priešgaisrinį automobilį, įrangą gaisrininkams, suremontuoti Veisiejų ugniagesių komandos patalpas pritaikant jas mokymams, suorganizuoti bendrus mokymus su partneriais bei didelio masto pasienio ekstremalių situacijų valdymo pratybas.

 

„Esu dėkinga savo komandai, su kuria sunkiai dirbame ieškodami įvairų finansavimo šaltinių. Prieš savaitę informavome apie vieną pateiktą projektą, šiandien jau džiaugiamės kitu. Gavus finansavimą šiam projektui ypatingas dėmesys būtų skiriamas savanorių ugniagesių mokymams kovoje su COVID-19. Manau tai itin svarbu“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Projektu siekiama sustiprinti pasienio institucijų bendradarbiavimą, siekiant plėtoti labiau integruotas ir geresnės kokybės viešąsias paslaugas kovojant su pandemija. Projekto vertė 650 753,30 eurų, planuojama investicija Lazdijų rajonui 358 063,93 eurai. Gavus finansavimą projektas prasidėtų kitų metų sausį ir truktų 15 mėnesių. Projektą „Pagalba ir apsauga pasienio bendruomenėms“ kartu su Tykocin savivaldybe pateikė Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis