Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Veisiejuose vyko kaimo bendruomenių sąskrydis „Pabūkime kartu“
2017-08-27

Paskutinio vasaros šeštadienio popietę rajono bendruomenės rinkosi į Veisiejų miesto parką. Ten šiais metais vyko rajono bendruomenių sąskrydis, kuriame dalyvavo Veisiejų, Gegutės, Barčių, Krikštonių, Kučiūnų, Rolių, Šeštokų, Salų, Kuklių kaimo bendruomenės.

Visus susirinkusius atvyko pasveikinti Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Jis pasidžiaugė, kad rajono bendruomenės vystosi, klesti ir žmonės gali nuveikti daug reikšmingų darbų savo bendruomenei ir visam Lazdijų kraštui. „Bendravimas – pati didžiausia vertybė, o susitelkimas ir bendrystė mus visus veda į pergales“ – sakė rajono meras A. Margelis. Jis palinkėjo puoselėti tradicijas ir susitikimus rengti dažniau.   Bendruomenių atstovams rajono meras A. Margelis įteikė po virdulį, kad rudenėjančiais vakarais susirinkę bendruomenės galėtų bendrauti prie kavos ar arbatos puodelio.

Šventės programa -  labai spalvinga. Amatininkai ne tik eksponavo savo dirbinius bet ir kitus mokė pinti tinklą, rišti vantas ir pažinti žoleles, pasigaminti muilą, dažyti siūlus ir nusipinti po tautinę juostelę. Sąskrydyje vyko  baidarių, karučių, pradedančiųjų kalvių rutulių mėtymo, humoro, žvejybos ir taikliosios rankos estafečių varžybos. Taip pat Liaudiškų dainų varžytuvės, kuriose dalyvavo Veisiejų, Kučiūnų, Barčių ir Rolių kaimo bendruomenių ansambliai.

Po apdovanojimų koncertavo Ramunė Janavičiūtė, Miglė Piličiauskaitė ir Kamilė Bagdonaitė, Erika ir Viktorija Ulerytės bei Veisiejų kultūros centro kapela „Veisieja“.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis