Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Atidarytas ketvirtasis „Mero pusryčių“ sezonas
2017-02-08

Ketvirtasis „Mero pusryčių“ sezonas atidarytas skambant J. S. Bacho „Menuetui Nr. 1“ ir dešimtokės Rugilės Kairaitytės iš Šeštokų mokyklos sukurtiems eilėraščiams, parašytiems unikaliuoju japonų prozinės poezijos haiku stiliumi. Šiandien 28 Lazdijų rajono ugdymo įstaigų auklėtiniai ir 18 juos ruošusių mokytojų iš 8-ių rajono ugdymo įstaigų atsiėmė dovanas ir išgirdo nuoširdžius Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio sveikinimo žodžius.

 „Mero pusryčiai“ – tai renginys patiems geriausiems, patiems talentingiausiems ir sėkmingiausiems rajono mokiniams, įvairių konkursų ir olimpiadų rajoninių turų I-ųjų vietų laimėtojams, šalies olimpiadų, konkursų, varžybų prizinių vietų laimėtojams ir juos rengusiems mokytojams“, – sakė renginio vedėja Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Jūratė Jasiulevičienė.

Meras Artūras Margelis savo kalboje dėkoja mokytojų bendruomenei už nuoširdų darbą su jaunąja karta, o moksleiviams linkėjo siekti mokslo, žinių ir džiaugtis naujais pasiekimais.

Darbščiais, žingeidžiais ir atkakliais mokiniais džiaugėsi ir Lazdijų rajono ugdymo įstaigose dirbantys pedagogai. „Be pažinimo ugnele degančių akių, vargu ar galėsime sukurti nors ir nedidelį stebuklą“, – sakė Seirijų Antano Zmuidzinavičiaus gimnazijos mokytoja metodininkė Irena Tarasevičienė.

Tradicinių „Mero pusryčių“ metu apdovanoti geriausi, gruodžio – sausio mėnesiais IT, matematikos, lietuvių kalbos, choreografijos, anglų kalbos, biologijos, chemijos dalykų olimpiadose ir įvairiuose konkursuose laurus skynę moksleiviai. Apdovanotųjų vardu kalbėjusi Viktorija Ašmenaitė dėkojo merui už nuoširdų rūpestį mokiniais, pagerbimą tokiais renginiais.

Lazdijų r.sav. informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis