Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Lazdijų savivaldybėje viešėjo Seimo pirmininkas V. Pranckietis
2017-02-09

Pirmadienį Lazdijų rajono savivaldybėje viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, LR Seimo nariai Zenonas Streikus, Virginija Vingrienė, Žemės ūkio viceministras Darius Remeika, Žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento direktorius Rimantas Krasuckis bei Kaimo plėtros departamento direktorė Vilma Daugalienė.  Į Seirijų miestelį atvykusius svečius sutiko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis.

Meras pakvietė Seimo pirmininką bei su juo atvykusią  delegaciją apsilankyti Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos Ikimokyklinio ugdymo skyriuje, Seirijų socialiniame bei vaikų užimtumo centre „Šilas“. Čia lankydamasis V. Pranckietus išsakė pagyrų Lazdijų rajono savivaldybės vadovams, jog ne tik puikiai sutvarkytos ir įrengtos patalpos, tenkinančios vietos gyventojų poreikius, bet ir pasirinktas optimalus darbuotojų skaičius. 

Vėliau Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis pakvietė Seimo pirmininką bei su juo atvykusius Seimo narius ir Vyriausybės atstovus į Seirijų kultūros namus. Čia vyko svečių susitikimas su mūsų krašto žemdirbiais, mokytojais, socialiniais bei kitų sričių darbuotojais, seniūnais, seniūnaičiais, vietos gyventojais, kurie Seimo Pirmininkui bei su juo atvykusiems Seimo nariams ir Vyriausybės atstovams uždavinėjo rajono gyventojams opius ir nuo aukščiausios šalies valdžios sprendimų priklausančius klausimus.

Kalbėdamas apie šiandienos problemas šalyje Seimo pirmininkas V. Pranckietis kaip opiausią ir aktualiausią išskyrė vaiko teisių ir apsaugos problemą bei vaikų globos namų pertvarką, kurią iniciavo Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Vaikų globos namų reforma numato, kad iki 2020 m. turi nelikti vaikų globos namų. Meras Artūras Margelis pasidžiaugė, jog Lazdijų rajono savivaldybei puikiai sekasi įgyvendinti šią reformą. Savivaldybė viena iš pirmųjų šalyje steigia  bendruomeninius vaikų globos namus, į kuriuos persikraustys gyventi Kapčiamiesčio socialinės globos namų „Židinys“ auklėtiniai.

Susitikimo metu taip pat buvo svarstomi ir aptariami žemdirbiams, ūkininkams, pedagogams bei  visiems tiek  rajono, tiek visos šalies gyventojams aktualūs klausimai.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis