Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Rajono savivaldybės merui - padėka nuo „Lietuvių namų“ Seinuose
2017-07-17

Rajono savivaldybėje apsilankę „Lietuvių namų“ Seinuose direktorė Onutė Nevulienė ir šių namų Kultūros skyriaus vadovė Dalia Astrauskienė padėkojo rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui už jo pastangas remiant lietuvybės puoselėjimą ir lietuvių kultūros tradicijų išsaugojimą Lenkijos krašte, Seinuose.

Onutė Nevulienė ir Dalia Astrauskienė kartu su Lietuvos konsulu Seinuose Vaclavu Stankevičiumi rajono savivaldybėje buvo apsilankę birželio mėnesį. Kalbėta apie rėmėjų, kurie galėtų paremti Seinų „Lietuvių namų“ vyresniojo amžiaus šokėjų ansamblio „Seina“ dalyvavimą Pasaulio lietuvių dainų šventėje Vilniuje, kuri vyks 2018 metais - Lietuvos valstybės atkūrimo 100 metų minėjimo proga. Delegacija iš Seinų prašė padėti įsigyti tautinius drabužius 8 šokėjų poroms ir finansuoti ansamblio „Seina“ dalyvavimą šventėje. Vakar į savivaldybę atvykusioms viešnioms meras Artūras Margelis turėjo gerų žinių: preliminariai jau yra susitarta dėl tautinių kostiumų įsigijimo finansavimo su viena Alytaus apskrities verslo įmone, ieškoma galimybių, kad „Lietuvių namų“, kaip lietuvybės centro užsienyje veikla būtų remiama valstybiniu lygiu.

Su viešniomis iš Seinų savivaldybės meras Artūras Margelis aptarė ir kitus su „Lietuvių namų“ darbo perspektyvomis susijusius klausimu.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis