Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Salų kaimo bendruomenė pagerbė tėvus ir senelius
2018-05-29

Praėjusį šeštadienį Salų kaimo bendruomenė organizavo koncertą, skirtą artėjančiai Tėvo dienai. Šventėje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, savivaldybės tarybos nariai Daiva Ambrazevičienė, Odeta Lenkauskienė, Virginijus Vasiliauskas, Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonas Nerijus Žvirblys.

 

Lazdijų rajono savivaldybės meras A. Margelis teigė, kad šeima – didžiausia vertybė ir tėtis yra labai svarbus augant vaikams. Visiems tėčiams ir seneliams rajono vadovas linkėjo sveikatos ir išminties auginant ir auklėjant vaikus ir anūkus. Linkėdamas gražių akimirkų meras A. Margelis padovanojo gardų pyragą vaišių stalui.

Lazdijų Šv. Onos parapijos klebonas N. Žvirblys kvietė rūpintis savo tėvais ir seneliais, nestokoti švelnumo, gero žodžio ar apkabinimo. Visiems susirinkusiems jis linkėjo įsiklausyti į tėvų duodamus patarimus ir semtis iš jų vertingos gyvenimiškos patirties.

Visiems susirinkusiems tėčiams gražiausias eiles nuoširdžiai deklamavo patys mažiausieji ir jau suaugę vaikai. Dainas dovanojo Agnė Milkuvienė bei senjorų duetas. Po jaukios koncertinės programos visi buvo kviečiami neišsiskirstyti, o pabendrauti, paragauti gardžios košės bei kitų vaišių.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis