Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Savaitgalį vyko jubiliejinė „Maisto banko“ akcija
2018-03-26

Artėjant šv. Velykoms socialinių organizacijų savanoriai kvietė Lietuvos gyventojus pasirūpinti skurdžiau gyvenančių šeimų stalu. Šį savaitgalį šalies parduotuvėse 25-tą kartą buvo rengiama „Maisto banko“ akcija. Tūkstančiai visuomenininkų, moksleivių ir socialiai atsakingo verslo savanorių prekybos centruose pasitiko pirkėjus tiesdami skrajutes su prašymu nepasiturintiems aukoti ilgai negendančių maisto produktų.

Prie šios akcijos, kaip ir kasmet, prisidėjo Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis. Šeštadienį jis apsilankė viename iš Lazdijuose esančių prekybos centrų ir paaukojo ilgai negendančių produktų bei būtinų higienos prekių. Meras bendravo su akcijos savanoriais dirbančiais Lazdijų socialinės globos centro darbuotojais ir auklėtiniais bei kvietė rajono gyventojus prisijungti prie šios prasmingos iniciatyvos ir prisidėti savo aukomis.

25-oji „Maisto banko“ akcija vyko 70 miestų ir miestelių. Jos metu paaukoti maisto produktai bus išdalyti labiausiai nepasiturintiems bendruomenių nariams, socialinių įstaigų ir organizacijų globotiniams.

„Ypatingai dėkoti turime šalies miestų ir rajonų merams, ne tik kasmet padedantiems koordinuoti pasirengimą šiam labdaros vajui, bet ir aktyviai raginantiems žmones aukoti“, – sako „Maisto banko“ direktorė Deimantė Žebrauskaitė.

Lazdijų r. sav. inf.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis