Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Savivaldybės merė A. Miškinienė su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktoriumi aptarė rajono plėtros viziją
2020-03-09

Strateginės Lazdijų savivaldybės veiklos vystymo kryptys, galimybes ir ateities perspektyvos, – tai pagrindiniai klausimai, kuriuos rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė aptarė su savivaldybėje apsilankiusiu Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktoriumi Daliumi Sinkevičiumi. D. Sinkevičius Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose pareigas pradėjo eiti nuo šių metų sausio pabaigos ir dabar tęsia pažintinius vizitus po Alytaus apskrities regionus.

 

Kaip sakė pristatydama savivaldybės perspektyvas merė Ausma |Miškinienė, rajono strateginės kryptys – verslas ir turizmas. Verslo kūrimui planuojama Šeštokų zona, kurioje yra tinkama infrastruktūra – Šeštokų geležinkelio stotis, Mockavos terminalas. Turizmo intensyvesniam vystymui pasiriktas Veisiejų kraštas, kuris, kaip numatyta savivaldybės planuose, turėtų gauti kurortinės vietovės statusą ir įgautų naujas galimybes vystyti veiklą šia kryptimi. Šiuo metu rengiamas savivaldybės bendrasis planas – pagrindinis dokumentas, leisiantis sudėlioti savivaldybės strategijas.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorius Dalius Sinkevičius sakė, jog jo atstovaujamos įstaigos tikslas yra padėti komunikuoti apskrities savivaldybėms nusistatant konkrečias verslo sritis, pagal galimybes jas apjungti, kad verslas apskrityje funkcionuotų ne tik duodamas maksimalius rezultatus kiekvienai savivaldybei, bet ir suteiktų progą padėti viena kitai. Pasak D. Sinkevičiaus, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, turėdami didelį ir platų verslo kontaktų bagažą, bendradarbiaudami su savivaldybėmis galėtų padėti spręsti verslo problemas ieškant investicijų arba pritraukiant verslo partnerius į konkretų regioną.

Susitikime tai pat buvo aptartos rajono ūkininkų gaminamos produkcijos kooperacijos galimybės išvežant Lazdijų krašto produkciją, pavyzdžiui medų, ne tik į Europos, bet ir kitas pasaulio šalis, taip pat platesnė vis populiarėjančio kulinarinio paveldo produktų, ekologinių produktų, kaip turizmo šakos, plėtra šiame krašte.

Diskusijoje dalyvavo savivaldybės vicemeras Audrius Klėjus ir savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus vyr. specialistas Gediminas Giedraitis.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis