Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Seinų ir Lazdijų krašto lietuviams meras linkėjo gražios bendrystės
2017-12-20

Gruodžio 17 d. Seinų „Lietuvių namuose“ vyko adventinis vakaras „Jau atvažiuoja šventa Kalėda“. Jame dalyvavo ir tautiečius, gyvenančius anapus sienos, artėjančių švenčių proga sveikino Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis kartu su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskiene.

Meras dėkojo „Lietuvių namų“ Seinuose direktorei Onutei Nevulienei už pakvietimą bei džiaugėsi nuoširdžiu ir kaimynišku Lazdijų ir Seinų lietuvių bendradarbiavimu, linkėjo visiems jaukių Kūčių, džiaugsmingų Kalėdų ir viltingų ateinančių 2018-ųjų metų. Visiems susirinkusiems į adventinį renginį nuo Lazdijų krašto žmonių meras A. Margelis atvežė naminės duonos kepalą bei medaus, linkėdamas, kad kiekvienuose namuose būtų gera, jauku ir skalsu, kad niekada nepritrūktų artimųjų meilės ir nuoširdžios bendrystės su šalia esančiais.

Adventinio vakaro metu skambėjo kalėdinės dainos ir giesmės, kurias atliko Seinų bažnytinis choras bei vokalinė grupė „Intro“. „Kultuvės“ teatralai parodė senovinį vakarojimą su giesmėmis, demonstravo senus įrankius ir darbus, pasakojo apie Andrinių papročius. Seinų lietuvių „Žiburio“ mokyklos moksleiviai  kvietė kartu pašokti, o patys mažiausieji puošė kalėdinę eglutę.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis