Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Startuoja 13-oji Lazdijų rajono jaunimo vasaros stovykla
2018-07-03

Liepos 2 dienos popietę Mikabalių kaime, kaimo turizmo sodyboje ,,Vitų oazė” prasidėjo keturias dienas vyksianti 13-oji Lazdijų rajono jaunimo vasaros stovykla, kurios tema: „Išmokime linksmintis be alkoholio!“. Nepabūgusius lietaus, džiugiai nusiteikusius stovyklos dalyvius pasveikino ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Justina Greblikaitė.

 

Meras Artūras Margelis, paskelbdamas stovyklos pradžią, džiaugėsi, kad rajono jaunimas turi galimybę dalyvauti tokioje veikloje ir kalbėtis jaunam žmogui itin aktualiomis temomis, sužinoti kokia yra alkoholio vartojimo rizika, skatino ne tik stovyklos metu, bet ir visą likusį gyvenimą išmokti linksmintis ir gyventi be alkoholio. Į Lazdijų rajono jaunimo vasaros stovyklos veiklą įsiliejo ir Varnėnų kaimo bendruomenė su bendruomenės pirmininku Žydrūnu Rutkausku priešakyje. Jų vykdomas projektas „Praliesk laisvalaikį kitaip“ tik dar labiau praturtino stovyklos veiklą ir prailgino jos trukmę.

Į stovyklą buvo kviečiami visi norintys dalyvauti 14–21 metų amžiaus Lazdijų rajono savivaldybės jaunuoliai. Šiais metais jų susirinko net 53. Nors pirmąją stovyklos dieną oras buvo lietingas ir gana vėsus, stovyklos dalyviai entuziastingai pasistatė palapines, susiskirstė į komandas ir pradėjo nuotykių, įsimintinų akimirkų ir neišdildomų įspūdžių kupiną vasaros stovyklą. Viena iš šios stovyklos organizatorių ir koordinatorių, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė Dovilė Lynikienė išdavė, kad stovyklautojų laukia išvyka į nuotykių parką „Tarzanija“, žygis, sporto rungtynės, protmūšiai, psichologo paskaita ir kitos įdomios veiklos.

Pagrindinė stovyklos organizatorė ir finansinė rėmėja – Lazdijų rajono savivaldybė. Taip pat prie finansavimo prisidėjo Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondas, kurį administruoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija.

Lazdijų r. sav. inf.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis