Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Veisiejuose vyko IV Lietuvos triatlono taurės etapas
2017-08-21

Praėjusį šeštadienį, Veisiejus užplūdo sportininkai iš Lietuvos ir užsienio. Miestelyje vyko IV triatlono taurės etapas.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka varžybų dalyviams perdavė sveikinimus nuo Lazdijų rajono savivaldybės mero A. Margelio ir pasidžiaugė, kad IV triatlono taurės etapas vyksta Lazdijų rajone.  Jis pakvietė šį sporto renginį kitais metais vėl organizuoti Veisiejuose. Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Salatka kartu su Veisiejų seniūnu Zenonu Sabaliausku varžybų nugalėtojams įteikė apdovanojimus.  

Triatlono taurės organizatoriai padėkojo  Lazdijų rajono savivaldybei už bendradarbiavimą ir padėką, skirtą rajono merui A. Margeliui, perdavė savivaldybės administracijos direktoriui Gintautui Salatkai. Už pagalbą įgyvendinant Lietuvos triatlono taurės IV etapą Veisiejuose padėka įteikta  Veisiejų seniūnui Zenonui Sabaliauskui.  

Triatlono dalyviai varžėsi trijose distancijose. Žiūrovai varžybas galėjo stebėti keliose miestelio vietose. Distancijos prasidėjo plaukimu „Ančios“ ežere, išlipus iš ežero dalyviai  pasiekė  tranzito zoną parke ir Dariaus ir Girėno gatve važiavo  dviračiais iki „Snaigyno“ ežero ir atgal. Trečiojo etapo - bėgimo - trasa prasidėjo Veisiejų miesto parke, ir tęsėsi liepų ir žvejų gatvėmis. Dalyviai finišavo miestelio parke, prie estrados, kur visų laukė susibūrusios palaikymo komandos.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija  

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis