Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English
Žagarių kaimo žmonės – tradicijų puoselėtojai
2017-07-10

Liepos 8-osios vidurdienį Žagarių kaimo bendruomenė rinkosi į Seirijų Švenčiausiosios Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią malda pagerbti buvusių ir esamų kaimo gyventojų. Susirinkusiuosius sveikino Seirijų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios klebonas, teologas Sigitas Bitkauskas. Kunigas pagyrė kaimo bendruomenę už gražios tradicijos puoselėjimą.

Po šventųjų mišių Žagarių kaimo seniūnaitė Genovaitė Kolkienė bendruomenę pakvietė visus į Žagarius, kur vyko graži kaimo šventė.

Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras Gintautas Salatka perdavė sveikinimus nuo Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio ir pasidžiaugė, kad Žagarių kaimo bendruomenė kasmet susirenka pabūti kartu. „ Džiaugiuosi jūsų entuziazmu burtis kartu ir puoselėti krašto tradicijas, linkiu, kad šios bendruomenės gretos kasmet didėtų,“ – sakė rajono savivaldybės vicemeras. G. Salatka įteikė Lazdijų rajono savivaldybės mero A. Margelio padėkos raštus Lijanai Kubilienei už aktyvią visuomeninę veiklą ir Evaldui Balioniui už meilę gimtąjam kraštui ir žemdirbystės tradicijų puoselėjimą. Seirijų seniūnijos specialistė Lina Sakalauskienė pasveikino Žagarių krašto žmones. “Stipri šio kaimo bendruomenė yra pavyzdys kitiems,“- sakė L. Sakalauskienė.

Visus susirinkusius pasveikino Seimo narys Zenonas Streikus. „ Viliuosi, kad šio kaimo žmonės susiburs į didelę bendruomene, kuri kurs savo namus ir gražiais darbais puoš Lazdijų karštą“- sakė Z. Streikus. Parlamentaras įteikdamas istorinę vėliavą, pasidžiaugė įspūdingu kraštovaizdžiu bei dosnia ir nuoširdžia kaimo bendruomene.

Žagarių kaimo bendruomenė nuoširdžiai bendravo, prisiminė istoriją, gyvenusius žmones, buvusio kaimo ribas.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui Archyvas
Dalintis