Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Šiandien Lazdijų r. Kirtiliškės kaime Lietuvos partizanų kautynių ir žūties vietoje pastatytas tipinis atminimo ženklas, pažymintis 1949 m. sausio 19 d.  šioje vietoje įvykusias Dainavos apygardos Šarūno rinktinės Mindaugo grupės būrio partizanų kautynes su MGB daliniu.  Paminklas pastatytas Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio iniciatyva bendradarbiaujant su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centru.

 

Nuo sausio 1 d. Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba (NDNT) negalią turintiems asmenims išduos naujo pavyzdžio neįgaliojo pažymėjimus. Naujieji pažymėjimai bus patogesni keliaujantiems į užsienį – jų įrašai bus ne tik lietuviški, bet ir angliški.

Siekiant padėti gyventojams įsidarbinti, įsitraukti į darbo rinką ar įgyti patirties, Lazdijų rajono savivaldybėje jau ne pirmus metus buvo įgyvendina Užimtumo didinimo programą, kurios pagrindinis tikslas – stiprinti darbo įgūdžius, siekiant suteikti galimybę bedarbiams laikinai įsidarbinti, užsidirbti pragyvenimui būtinų lėšų, atstatyti turimus darbo įgūdžius, kelti motyvaciją dirbti ir sėkmingai integruotis į darbo rinką, mažinti socialinę-konkurencinę atskirtį, teikti socialinę naudą vietos bendruomenei.

2018 m. spalio–gruodžio mėnesiais VšĮ „Transparency International“ Lietuvos skyrius (TILS) atliko visų Lietuvos savivaldybių skaidrumo tyrimą, analizuodami oficialias savivaldybių interneto svetaines. Tarp 60 Lietuvos savivaldybių, Lazdijų rajono savivaldybės administracija užima 8 vietą.

Šį video įrašą apie Lazdijų kraštą kviečiame pažiūrėti ČIA

 1 2 3 4 5 6 7 8 9  
.