Spausdinti    |    VERSIJA NEĮGALIEMS
English

Lapkričio 16 d. rytą į Lazdijų meno mokyklą sugužėjo gausus būrys meno, muzikos ir dailės mokyklų pedagogų. Čia vyko jau trečioji respublikinė konferencija „Gabių ir talentingų mokinių meninis ugdymas“. Svečius iš įvairių Lietuvos miestų ir renginio organizatorius pasveikinti atvyko Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Kazlauskienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Auksė Stirbienė, kuruojanti Lazdijų meno mokyklos veiklą.

2018 m. lapkričio 19 – 25 d. Lietuvoje vyks tradicinė Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“, kurią inicijuoja ir organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA). Prie šios puikios iniciatyvos prisijungė nemažai Lazdijų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir meno institucijų.

Lapkričio 13 d. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės muziejuje vyko tarptautinio mokinių piešinių konkurso „Moteris amžių istorijoje“ nugalėtojų apdovanojimai bei parodos atidarymas. Renginys skirtas paminėti 1831 m. sukilimo dalyvės, kapitonės Emilijos Pliaterytės 212-ąsias gimimo metines. Prie karžygės kapo bei  paminklo, esančio Kapčiamiesčio miestelio centrinėje aikštėje, buvo padėtos gėlės ir uždegtos atminimo žvakelės.

Siekiant išklausyti piliečių nuomonę ir atsakyti į įvairius klausimus, Vyriausybės priimamasis dirbs Lazdijų rajone. Ministerijų atstovai priims ir konsultuos piliečius, patars, kaip spręsti jiems rūpimas problemas.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
.