Lt
Pradžia

"Asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimas Lazdijų rajono savivaldybėje"

ASBESTO TURINČIŲ GAMINIŲ ATLIEKŲ SURINKIMAS LAZDIJŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE

Projekto pradžia: 2019-03-18

Projekto pabaiga: 2021-01-06

Projekto tikslas: saugiai surinkti ir išvežti apvažiavimo būdu į artimiausią utilizavimo vietą asbesto turinčių gaminių atliekas, esančias Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje.

Projekto įgyvendinimo metu, 2019-2020 m., numatyta surinkti 110 tonų gaminių atliekų, turinčių asbesto (pagrindinis atliekų kiekis - asbestinis šiferis, kitos galimos atliekos - izoliacinių medžiagų, kuriose yra asbesto, asbesto vamzdžiai, asbesto turintis popierius, kartonas, PVC dangos plokštės (plytelės), kuriose yra asbesto, ugniai atsparios plytos, kuriose yra asbesto; asbestcemenčio sujungimai (pvz., ventiliacijos kanalų), palangės) surinkimas iš atliekų turėtojų   apvažiavimo būdu iš seniūnijų, įstaigų ir individualių namų pagal pateiktas paraiškas. Surinktas atliekų kiekis bus vežamas į artimiausią UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras regioninį savartyną adresu Karjero g. 2, Takniškių k., Alovės sen., Alytaus r.

Projekto rezultatai: projekto įgyvendinimo metu planuojama surinkti iš gyventojų ir išvežti į artimiausią UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras regioninį savartyną 110 tonų gaminių atliekų, turinčių asbesto.

Projekto vykdytojas – Lazdijų rajono savivaldybės administracija.

Projektas finansuojamas Atliekų tvarkymo programos lėšomis.

Bendra projekto vertė: 16 411,40 EUR.

Paramos suma: 16 411,40 EUR.

Informaciją pateikė

Aivaras Tulaba

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos

Strateginio planavimo ir investicinių projektų

valdymo skyriaus vyr. specialistas

Mob. tel. 8 613 89 191

El. p. aivaras.tulaba@lazdijai.lt

Informacija atnaujinta 2020-08-31 11:33