Pradžia

Alytuje pristatytos naujos paslaugos žmonėms su negalia – renginyje dalyvavo ir mūsų atstovai

Alytuje pristatytos naujos paslaugos žmonėms su negalia – renginyje dalyvavo ir mūsų atstovai

Birželio 25 d. Alytaus miesto savivaldybėje vyko susitikimas, kuriame pristatytos projekto „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės, Vidurio ir Vakarų Lietuvos regionuose“ veiklos. Susitikime dalyvavo Alytaus regiono savivaldybių, socialinių paslaugų įstaigų, Užimtumo tarnybos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei kitų institucijų atstovai.

Projektą nuo 2024 m. balandžio vykdo Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra kartu su Alytaus regiono partneriais.

Projekto tikslas – kurti naujas bendruomenines paslaugas suaugusiems, turintiems intelekto ar psichosocialinę negalią, jų šeimoms bei globėjams, ir suteikti individualią, poreikius atitinkančią pagalbą bendruomenėje.

Projekto vadovė Svajonė Rainienė supažindino su metų veiklos rezultatais. Renginyje dalyvavo ir Lazdijų rajono savivaldybės atstovės: Socialinės apsaugos ir sveikatos skyriaus vedėja Rima Šukienė, atvejo vadybininkė Jurga Vaišnienė, asmenų su negalia koordinatorė Eva Kupstaitė bei VšĮ „Lazdijų socialinių paslaugų centras“ atstovės.

Informacija atnaujinta 2025-06-27 09:49