COVID-19 situacija: esame tarp mažiausiai susirgimų turinčių savivaldybių Lietuvoje
Senjorų vakcinacija Lazdijų rajono savivaldybėje ir toliau vyksta sklandžiai. Šiandien buvo paskiepyti dar 132 senjorai. Iš viso jų jau pasiskiepijo 1184.
Galime pasidžiaugti ir mažėjančiais sergamumo COVID-19 liga rodikliais. Šiandien gautų atsakymų duomenimis, susirgo 1 rajono gyventojas, gyvenantis Seirijų seniūnijoje, dirbantis Alytuje. Iš viso šiuo metu serga 19 gyventojų, pasveiko 646, saviizoliacijoje yra 74.
Lazdijų rajono savivaldybė yra 4 pagal mažiausiai COVID-19 liga sergančiųjų skaičių Lietuvoje.
Informacija atnaujinta 2021-03-10 16:12
Lazdijų rajono savivaldybė