Pradžia

COVID-19 situacija šiandien: susirgo viena Lazdijų miesto gyventoja

COVID-19 situacija šiandien: susirgo viena Lazdijų miesto gyventoja

Savaitė COVID-19 susirgimų kontekste rajono gyventojams prasidėjo viltingai: šios dienos duomenimis nustatytas vos 1 sergantis iš 20-ties vakar tirtų gyventojų. Tai Lazdijų miesto gyventoja. Atvejis su konkrečiu darbo kolektyvu nesiejamas. Iš viso savivaldybės teritorijoje šiuo metu serga 30 gyventojų, 633 laikomi pasveikusiais, 100 yra saviizoliacijoje.

Socialiniuose tinkluose stebime lazdijiečius, kurie Vyriausybei priėmus atitinkamus sprendimus, džiaugiasi galėdami gamtoje vaikščioti be apsauginių veido kaukių. Tačiau privalome išlikti budrūs: Lietuvoje kasdien COVID-19 liga diagnozuojama beveik pusei tūkstančio gyventojų, vis dar yra mirčių.

Nuo vakar Vyriausybė atnaujino paveiktų šalių sąrašą, dėl naujų COVID-19 mutacijų sugriežtino izoliacijos tvarką grįžtantiems iš Jungtinių Amerikos Valstijų.

Išsamų sąrašą rasite čia: http://tiny.lt/gs4c2vz

Informacija atnaujinta 2021-03-02 17:20