COVID-19 situacija rajone: serga 9 vienos įmonės darbuotojai
Atnaujintais duomenimis, kuriuos Lazdijų rajono savivaldybei šiandien pateikė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras, rajone šiuo metu yra 18 sergančių COVID-19 liga, 653 yra laikomi pasveikusiais, 206 asmenys izoliuojasi. Iš 18 sergančių asmenų 9 yra vienos įmonės – AB ,,Kauno Baltija” Lazdijų siuvimo baro darbuotojai. Susirgimas jiems buvo nustatytas po to, kai vienas darbuotojas, pajutęs panašius į koronavirusą simptomus, kreipėsi į medikus. Atlikus testą, buvo gautas teigiamas atsakymas. Kaip kontaktiniams asmenims, tyrimai buvo atlikti visiems 27 siuvimo baro darbuotojams. Gauti 9 teigiami atsakymai. NVSC duomenimis, sergantys COVID-19 liga jaučiasi gerai. Šiuo metu nustatinėjami tolesni jų kontaktai, susirgusiųjų šeimos izoliavosi. „Kauno Baltijos“ Lazdijų siuvimo baras buvo dezinfekuotas, jo veikla sustabdyta laikinai, kol pasveiks darbuotojai.
Informacija atnaujinta 2021-04-02 15:52
Lazdijų rajono savivaldybė