Lt
Pradžia

Lazdijuose apdovanoti geriausius rezultatus pasiekę moksleiviai

Lazdijuose apdovanoti geriausius rezultatus pasiekę moksleiviai

Lazdijų kultūros centre vyko kasmetiniai Mero pusryčiai, skirti gabiausiems rajono ugdymo įstaigų auklėtiniams ir juos ruošusiems mokytojams pagerbti. Net kelios dešimtys įvairaus amžiaus mokinių ir daugiau kaip pusšimtis juos ruošusių mokytojų atsiėmė merės Ausmos Miškinienės dovanas, išgirdo ne vieną kūrinį ir mėgavosi iliuzionisto kuriamais stebuklais.

„Džiugu matyti visus tuos, kurie nežino, kas yra neišmoktos pamokos ir kasdien uoliai mokosi bei ruošiasi tam, kad pasiektų pačių aukščiausių rezultatų. Didžiuojuosi Jumis ir jūsų mokytojais, kurie taip pat įdėjo daug darbo ir pastangų“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Renginį vedusi Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Neringa Rasiulienė pristatė visus olimpiadose ir įvairiuose konkursuose laurus skynusius mokinius bei juos ruošusias mokytojas. Vėliau susirinkusiuosius džiugino mago pasirodymas.

Gabiausiems mokiniams merė Ausma Miškinienė įteikė 7 dienų trukmės kelialapius į kūrybinę vaikų ir jaunimo stovyklą „Lietuvos atgaja“. Kelialapiai buvo įteikti Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos mokiniams Martynui Čepuliui, Sofijai Salatkaitei, Ugniui Vaičeskui, Urtei Lukoševičiūtei, Guodai Radžiūnaitei; Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyriaus mokinei Mortai Žaliauskaitei; Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazijos mokinei Medai Griškonytei; Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos mokinėms Paulinai Kočiūnaitei ir Augustei Slavinskaitei bei Lazdijų mokyklos-darželio „Vyturėlis“ mokiniui Joriui Strašinskui.

Merės Ausmos Miškinienės dovanomis buvo apdovanoti visi įvairių konkursų ir olimpiadų prizininkai bei juos ruošusios mokytojos.

2020-2021 mokslo metų olimpiadų, konkursų laimėtojai

         

Mokykla

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Mokytojo vardas, pavardė, kvalifikacinė kategorija

Dalykas, olimpiada, konkursas

VšĮ Lazdijų sporto centras

Nojus Jarmala

IV g c

Gintarė Sabaliauskienė
(aerobinės gimnastikos trenerė, pirma trenerio kvalifikacinė kategorija)

Lietuvos aerobinės gimnastikos Taurės varžybos. 2020-09-27, Kėdainiai;
jaunimo grupėje: vieneto rungtyje I vieta, mišrioje rungtyje su Gabrielė
Stupak (Vilnius) I vieta.
Lietuvos aerobinės gimnastikos amžiaus grupių rudens čempionatas. 2020-10-24, Kaunas; jaunimo grupėje: vieneto rungtyje I vieta, mišrioje rungtyje su Gabrielė Stupak (Vilnius) I vieta.
Nuotolinės atviros Pietų Korėjos aerobinės gimnastikos varžybos.
2020-12-06/07, Pietų Korėja; jaunimo grupėje: vieneto rungtyje III vieta,
mišrioje rungtyje su Gabrielė Stupak (Vilnius) II vieta. XXVII Lietuvos aerobinės gimnastikos čempionatas. 2021-04-24/25, Prienai; suaugusiųjų grupėje: vieneto rungtyje I vieta, mišrioje rungtyje su Gabrielė Stupak (Vilnius) I vieta, penketo rungtyje I vieta. XVI Pasaulio aerobinės gimnastikos čempionatas. 2021-05-27/29, Baku     (Azerbaidžianas); suaugusiųjų grupėje: vieneto rungtyje 19 vieta, mišrioje rungtyje su Gabrielė Stupak (Vilnius) 20 vieta, penketo rungtyje 11 vieta.                                                                                

VšĮ Lazdijų sporto centras

Arnas Borisovas

7

Artūras Mačionis, jėgos trikovės treneris (antra trenerio kvalifikacinė kategorija)

ARIMEX Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas. 2021-05-29, Pravieniškės; jaunių grupėje I vieta.

VšĮ Lazdijų sporto centras

Goda Pranevičiūtė

2 a

Saiva Stankevičienė
(aerobinės gimnastikos trenerė)

Aerobinės gimnastikos varžybos Kėdainių miesto mero taurei laimėti. 2020-09-27, Kėdainiai; vaikų grupėje: vieneto rungtyje II vieta.

Lazdijų meno mokykla

Rugilė Kubiliūtė

I g a

Violeta Česnulytė, dainavimo mokytoja

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“
(II vieta)

Lazdijų meno mokykla

Gustė Piličiauskaitė

6 c

Violeta Česnulytė, dainavimo mokytoja

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“
(III vieta)

Lazdijų meno mokykla

Viltė Tulabaitė

7 b

Violeta Česnulytė, dainavimo mokytoja

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas „Naujieji atradimai“
(III vieta)

Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyrius

Gustas Jančius

1

Irina Gudebskienė, akordeono
mokytoja ekspertė

VIII Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas ,,Atlėk, sakale“, I tarptautinis liaudies instrumentų ir akordeono jaunųjų atlikėjų nuotolinis konkursas ,,UT RE-MI 2021” (II vieta)
5. Tarptautinis akordeonistų konkursas ,,CONCORD OF SOUNDS”
(II vietos laureatas)
(II vieta);
X Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Linksmoji polkutė 2021“
(Grand Prix);
Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Naujieji atradimai“ (II vieta)
,,Tarptautinis jubiliejinis festivalis 2021“, sidabro medalis

Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyrius

Enrika Šuminskaitė

6

Rasa Sabaliauskienė, muzikos mokytoja metodininkė

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo 11-14 m. grupės laureatė

Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyrius

Laimonas Gausa

5

Irina Gudebskienė, akordeono
mokytoja ekspertė

VIII Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas ,,Atlėk, sakale“
(II vieta)

Lazdijų meno mokyklos Veisiejų skyrius

Paulius Dumbliauskas

7 b

Irina Gudebskienė, akordeono
mokytoja ekspertė

VIII Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos konkursas
,,Atlėk, sakale“
(III vieta);
X Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Linksmoji polkutė 2021“
(III vieta);
Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Naujieji atradimai“ (II vieta)

Lazdijų meno mokykla

Joris Strašinskas

4

Sigita Maldžiūtė Valaitienė, akordeono
mokytoja metodininkė

X Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Linksmoji polkutė 2021“ , I tarptautinis liaudies instrumentų ir akordeono jaunųjų atlikėjų nuotolinis konkursas ,,UT RE-MI 2021” (II vieta)
(II vieta);
Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Naujieji atradimai“
(II vieta)

Lazdijų meno mokykla

Matas Burneika

5

Vilma Busilaitė, mokytoja

Respublikinis moksleivių piešinių konkursas „Ženklas Marijai“, skirtas Marijos Gimbutienės gimimo šimtmečiui paminėti (I vieta)

Lazdijų meno mokykla

Sandra Jančiukaitė

III ga

Rita Vaickelionienė, dailės mokytoja metodininkė

26-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada „Lietuvos raudonoji knyga“ respublikinis etapas
(III vieta)

Lazdijų meno mokykla

Goda Bučionytė

2 b

Vilma Busilaitė, mokytoja

Tarptautinis mokinių piešinių ir plastikos konkursas „Wave on Wave“, skirtas archeologijos, antropologijos, archeomitologijos pradininkės Marijos Gimbutienės 100-osioms gimimo metinėms paminėti (II vieta)

Lazdijų meno mokykla

Simas Valenta

5

Alma Dumbravienė, vyresnioji muzikos mokytoja

X respublikinis jaunųjų pianistų techninės pjesės konkursas ,,Allegro“ (Laureatas)

Lazdijų meno mokykla

Ugnius Bondorevas

7

Vilma Grigaitienė, muzikos mokytoja metodininkė

X respublikinis jaunųjų pianistų techninės pjesės konkursas ,,Allegro“ (Laureatas)

Lazdijų meno mokykla

Gabija Jakulevičiūtė

2 b

Vilma Busilaitė, mokytoja

Tarptautinis mokinių piešinių ir plastikos konkursas „Wave on Wave“, skirtas archeologijos, antropologijos, archeomitologijos pradininkės Marijos Gimbutienės 100-osioms gimimo metinėms paminėti (laureatė)

Lazdijų meno mokykla

Gabija Jurėnaitė

I g c

Vilma Busilaitė, mokytoja

Respublikinis moksleivių piešinių konkursas „Ženklas Marijai“, skirtas Marijos Gimbutienės gimimo šimtmečiui paminėti, (III vieta)

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Ugnius Vaičeskas

I g b

Asta Eidukaitienė, chemijos mokytoja metodininkė

59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Ugnius Vaičeskas

I g b

Jurgita Magilevičūtė, matematikos ir IT vyresnioji mokytoja

69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Austėja Jarusevičiūtė

II g b

Asta Eidukaitienė, chemijos mokytoja metodininkė

59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Sofija Salatkaitė

IV g c

Asta Eidukaitienė, chemijos mokytoja metodininkė

59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Sofija Salatkaitė

IV g c

Jurgita Magilevičūtė, matematikos ir IT vyresnioji mokytoja

69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Urtė Lukoševičiūtė

II g b

Laima Čepulienė, biologijos vyresnioji mokytoja

53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Urtė Lukoševičiūtė

II g b

Jolanta Patackaitė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-10, I-II g. kl. mokiniams rajoninis turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Liucija Eidukaitytė

4gc

Laima Čepulienė, biologijos vyresnioji mokytoja

53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Urtis Gražulevičius

6

Gintutė Durtinevičienė, biologijos mokytoja metodininkė

5-8 klasių mokinių Lietuvos biologijos olimpiados rajono etapas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Martynas Čepulis

8

Laima Čepulienė, biologijos vyresnioji mokytoja

5-8 klasių mokinių Lietuvos biologijos olimpiados rajono etapas, I vieta

VšĮ Lazdijų kultūros centras

Martynas Čepulis

8

Neringa Rasiulienė, meno vadovė

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio ir regioninio turo 15-19 m. grupės laureatas

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Martynas Čepulis

8

Audrius Kazakevičius, fizikos mokytojas

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Mantas Žilinskas

III g a

Audrius Kazakevičius, fizikos mokytojas

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Augustė Pacukonytė

IV g c

Audrius Kazakevičius, fizikos mokytojas

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Justina Rudzevičiūtė

 III g a

 Ilona Ragelienė, anglų kalbos mokytoja ekspertė

Lietuvos mokinių anglų kalbos rajono olimpiada III g kl., I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Guoda Radžiūnaitė

II g c

Vida Kvaraciejienė, lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė

53-asis jaunųjų filologų konkursas, prozos sekcija (rajoninis turas) –I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Guoda Radžiūnaitė

II g c

Birutė Plečkaitienė, lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis turas I vieta 9, 10 (1-IVg) kl. grupėje

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Šeštokų vidurinio ugdymo skyrius

Justina Bansevičiūtė

IV g d

Aurelija Paciukonienė, lietuvių k. ir literarūros vyresnioji mokytoja

53-asis jaunųjų filologų konkursas, publicistikos ir esė sekcija (rajoninis turas) –I vieta, respublikinis turas -III vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Ieva Šoliūnaitė

8 c

Snieguolė Mazaliauskienė, lietuvių k. ir literatūros vyresnioji mokytoja

Lietuvos moksleivių meninio skaitymo konkurso rajoninis turas I vieta 5-8 kl. grupėje

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Karolina Ragelytė

I g b

Jurgita Magilevičūtė, matematikos ir IT vyresnioji mokytoja

32-oji respublikinė moksleivių informatikos olimpiada, savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Rytis Naujalis

II g b

Gita Galminienė, matematikos mokytoja

69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Meda Štarolytė

IV g c

Audronė Pileckienė, istorijos vyr. mokytoja

30-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados antrasis etapas I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Kristupas Kalvaitis

II gc

Rasa Kukučionienė, geografijos vyresnioji mokytoja

Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (pirmas etapas) I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Rokas Jančiukas

6

Liudvika Kupstienė, rusų kalbos mokytoja metodininkė

2021 m. Lazdijų rajono savivaldybės dailyraščio rusų kalba konkursas 6, 7 klasių mokiniams, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Viltė Tulabaitė

7

Aldona Matusevičiūtė, rusų kalbos mokytoja metodininkė

2021 m. Lazdijų rajono savivaldybės dailyraščio rusų kalba konkursas 6, 7 klasių mokiniams, I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija

Miglė Abromavičiūtė

III g a

Jūratė Baranauskienė, dailės mokytoja metodininkė

27-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“
antrasis etapas I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius

Goda Jotautaitė

5 ki

Lina Žaliauskienė, technologijų mokytoja

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso Sidabro vainikėlis" regiono etapas I vieta

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius

Morta Žaliauskaitė

8 ki

Lina Žaliauskienė, technologijų mokytoja

II Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiada,
(respublikinis etapas) I vieta; III Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas I vieta, regioninis etapas I vieta, respublikinis etapas II vieta, 2021 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2021 m.“, I vieta

Lazdijų kultūros centras

Morta Žaliauskaitė

8

Neringa Rasiulienė, meno vadovė

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo 11-14 m. grupės laureatė

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius

Arnas Ramanavičius

3

Daiva Malinauskienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja

Tarptautinis pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas "Tau, Lietuva", I vieta (3 klasių tarpe)

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius

Aušrinė Petrauskaitė

8 ku

Lina Pileckienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

III Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados regioninis etapas II vieta, respublikinis etapas III vieta.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius

Kornelija Smirnovaitė

5 ki

Lina Žaliauskienė, technologijų mokytoja

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso Sidabro vainikėlis" respublikinis etapas II vieta;

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius

Astijus Jonas Smirnovas

II g ki

Jelena Talandienė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja

Lazdijų rajono savivaldybės 9-10/I-II g klasių mokinių rusų kalbos olimpiada, I vieta

Lazdijų r. Šventežerio mokykla

Martynas Mikelionis

10

Lina Žaliauskienė, technologijų mokytoja

Respublikinis Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursas „Sidabro vainikėlis", I vieta,
III etninės kultūros olimpiados rajoninis etapas, I vieta, regioninis etapas II vieta, respublikinis etapas III vieta, 2021 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2021 m.“, I vieta

Lazdijų r. Šventežerio mokykla

Saulė Karaliūnaitė

4

Lina Minkevičiūtė, pradinių klasių mokytoja

Tarptautinis pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas "Tau, Lietuva", I vieta (4 klasių tarpe)

Lazdijų r. Šventežerio mokykla

Gintarė Varaniūtė

10

Romas Ruseckas, fizikos vyresnysis mokytojas

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Paulina Kočiūnaitė

III g

Vaida Aguonienė, vyresnioji chemijos mokytoja

59-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Paulina Kočiūnaitė

III g

Dana Baranauskienė, matematikos mokytoja metodininkė

69-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Paulina Kočiūnaitė

III g

Nijolė Goberytė, istorijos mokytoja metodininkė

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas nacionalinis turas, II vieta

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Paulina Kočiūnaitė

III g

Dalė Goberienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų III-IV g. kl. mokiniams rajoninis turas, I vieta, šalies turas III vieta

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Austėja Drūtytė

III g

Dalė Goberienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

53-asis jaunųjų filologų konkurso savivaldybių turas, prozos sekcija – I vieta

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Aistė Sadauskaitė

III g

Ugnė Babkauskienė, rusų kalbos vyresnioji mokytoja

28-oji Lietuvos mokinių rusų kalbos olimpiados 10, II-III g klasių mokiniams, saivaldybių turas, I vieta

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Benas Jezerskas

IV g

Audrius Goberis, technologijų mokytojas metodininkas

2021 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2021 m.“, I vieta

Lazdijų kultūros centro Veisiejų kultūroos namai

Miglė Stonkutė

I g

Rita Kulakauskienė, meno vadovė

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo 15-19 m. grupės laureatė

Lazdijų meno mokykla

Deimantas Burba

III g

Rasa Sabaliauskienė, muzikos mokytoja metodininkė

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo 15-19 m. grupės laureatas

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius

Martynas Kaušauskas

1

Diana Juškaitienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja

Tarptautinis pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas "Tau, Lietuva", I vieta (1 klasių tarpe)

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Simonas Balčius

2

Lina Čakienė, vyresnioji pradinių klasių mokytoja

Tarptautinis pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas "Tau, Lietuva", I vieta (2 klasių tarpe)

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Viktorija Stankevičiūtė

8

Dalė Goberienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Tarptautinio 50-ojo jaunimo epistolinio rašinio konkurso savivaldybių turas, I vieta, šalies turas II vieta

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Luknė Levickaitė

6

Vidutė Bubnelienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

Tarptautinio 50-ojo jaunimo epistolinio rašinio konkurso savivaldybių turas, I vieta šalies turas III vieta

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Benas Stanulis

I a g

Rasa Murauskienė, anglų kalbos mokytoja

Lietuvos mokinių anglų kalbos konkurso I-IIg (9-10-tų)  klasių mokiniams savivaldybių turas

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Deividas Bakša

III g

Nijolė Goberytė, istorijos mokytoja metodininkė

26-ojo respublikinio moksleivių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ . Specialus prizas, kurį įteikė Kariuomenės vadas Generolas leitenantas Valdemaras Rupšys.

Lazdijų kultūros centro Veisiejų kultūroos namai

Naglis Jasinskas

8 m.

Erika Petrauskienė, meno vadovė

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo 7-10 m. grupės laureatas

Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija

Paulina Kočiūnaitė

III g

Danutė Kubilienė, biologijos vyresnioji mokytoja

53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija

Eivinas Matačinskas

III g

Egidijus Turčinavičius, informacinių technologijų mokytojas metodininkas

32-oji respublikinė moksleivių informatikos olimpiada, savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija

Augustė Bundzaitė

I g

Aneta Baranauskienė, biologijos vyresnioji mokytoja

53-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija

Kajus Blaževičius

7

Aneta Baranauskienė, biologijos vyresnioji mokytoja

5-8 klasių mokinių Lietuvos biologijos olimpiados rajono etapas, I vieta

Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija

Kamilė Vabalaitė

14 m.

Roma Juškauskienė, lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo 11-14 m. grupės laureatė

Lazdijų r. Šeštokų mokykla

Paulius Bansevičius

9

Audrius Kazakevičius, fizikos mokytojas

68-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybių turas, I vieta

Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė"

Sofija Česnulytė

5 m.

Laima Češkevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo 3-6 m. grupės laureatė

Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė"

Urtė Burbulevičiūtė

9 m.

Zita Lažauninkienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio ir regioninio turo 7-10 m. grupės laureatė

Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis"

Melita Tumasonytė

7 m.

Asta Azlauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ rajoninio turo 7-10 m. grupės laureatas

Name

Informacija atnaujinta 2021-06-12 09:01