Pradžia

Mokslo metų užbaigimo šventė TAU studentams: šokiai, veiklos ir sveikinimo žodžiai

Mokslo metų užbaigimo šventė TAU studentams: šokiai, veiklos ir sveikinimo žodžiai

Gegužė – tai paskutinis mokslo metų etapas ne tik abiturientams, bet ir Lazdijų, Seirijų bei Veisiejų Trečiojo amžiaus universiteto klausytojams – senjorams.

Šia ypatinga proga studentus aplankė ir nuoširdžiausius sveikinimus perdavė kolegos iš Druskininkų, garbingi svečiai. Savivaldybės merė Ausma Miškinienė kartu su LR Seimo nariu Linu Urmanavičiumi sveikinimo kalbose išreiškė džiaugsmą, kad mūsų krašto vyresnio amžiaus žmonės yra veiklūs, kūrybingi ir aktyviai dalyvauja universiteto veiklose. 

Šventinį mokslo metų uždarymą vainikavo pažintinės, sportinės ir kūrybinės veiklos tiek studentams, tiek svečiams. 

 

 

Informacija atnaujinta 2025-05-30 14:29