Prieš dvejus metus vyko pirmasis 9-osios Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdis
Lygiai prieš dvejus metus, balandžio 15 dieną, vyko pirmasis 9-osios Lazdijų rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame prisiekė ir darbą pradėjo savivaldybės merės Ausmos Miškinienės vadovaujama savivaldybės taryba. Tuomet vienas prasmingiausių linkėjimų buvo pritarti kuo daugiau Lazdijų kraštui palankių sprendimų ir reikšmingai prisidėti prie gyventojų gerovės kūrimo. Per pastaruosius dvejus metus tokių sprendimų buvo daug. Ne visi jie buvo lengvi, bet visi kruopščiai apgalvoti, aptarti ir tikimės, kad atitinkantys daugumos gyventojų lūkesčius. Šiandien, įpusėjus kadencijai, sakome ačiū už konstruktyvumą ir susitelkimą dirbant mūsų krašto labui. Linkime darnos, vienybės, drąsos ir kūrybiškumo kuriant Lazdijų rajono sėkmės istoriją.
Informacija atnaujinta 2021-04-15 12:25
Lazdijų rajono savivaldybė