Sėkmės palinkėjimai ir nauja pradžia: Šventežerio mokyklos direktoriaus pareigas palieka Edmundas Čečėta
Šiandien Šventežerio mokykloje susibūrė visi, kurie norėjo palinkėti sėkmės kelis metus minėtos įstaigos vadovo pareigas vykdžiusiam direktoriui Edmundui Čečėtai.
Edmundas Čečėta palieka direktoriaus pareigas, nes laimėjo atranką ir netrukus pradės vykdyti kitas pareigas Nacionalinėje švietimo agentūroje.
Merė dėkodama direktoriui už darbą sakė: „Visuomet malonu, kuomet sekasi žmonėms, kuriuos vertiname, kuriais pasitikime, kurie atskakingai dirba ir kartu kuria gerus rezultatus. Malonu, kai jie pasiekia išsikeltus tikslus. Nuoširdžiai linkiu sėkmės Edmundui jo pasirinktuose profesiniuose keliuose”.
Merei antrino ir mokyklos bendruomenė, klebonas, vicemeras, buvusi ilgametė seniūnė Aldona Burbienė bei šiuo metu Šventežerio seniūnės pareigas vykdanti Sandra Jusevičienė.
Šventežerio mokyklos vadovo pareigas vykdyti patikėta šios mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Aušrinei Mocejūnienei.
Informacija atnaujinta 2025-07-16 13:27
Lazdijų rajono savivaldybė