Lt
Pradžia

Šią savaitę įvyko Lazdijų rajono strateginio plano pristatymo renginys ,,Lazdijų rajonas šiandien arba rytoj: kokia turėtų būti Lazdijų rajono vizija“.

Šią savaitę įvyko Lazdijų rajono strateginio plano pristatymo renginys ,,Lazdijų rajonas šiandien...

Plano rengėja Birutė Karakaitė pristatė Lazdijų rajono savivaldybės strateginio plėtros plano iki 2027 m. rengimo etapus, vėliau vyko diskusija apie tai, koks Lazdijų rajonas yra šiandien ir koks turėtų būti po septynerių metų.

Renginio pirmoje dalyje aktyviai dalyvavusi merė Ausma Miškinienė susirinkusiems akcentavo šio plano svarbą ir tikslus. „Labai džiaugiuosi, kad šį kartą planas rengiamas ne uždaruose kabinetuose, o bendraujant su gyventojais ir stengiantis išgirsti ir atliepti jų lūkesčius. Niekas geriau nežino visų galimybių ir išskirtinumų, kuriais mes taip didžiuojamės kaip tie, kurie gyvena, dirba ir kuria mūsų rajone. Aš tikiu, kad turėsime puikų, ambicingą strateginį veiklos planą, kurį sėkmingai įgyvendinsime iki 2027 m. Neabejoju ir sieksiu, kad tai būtų aktualus, nuolatos peržiūrimas ir rajono gyventojų lūkesčius atliepiantis dokumentas – viešų ir bendrų tikslų ir planų sąvadas, o ne formaliai patvirtintas dokumentas padėtas į stalčių. Ačiū, kad čia esate, kartu siekime, kad Lazdijų rajone gyventi būtų gera visiems, kad nebūtų pamiršta nė viena seniūnija.“ – kalbėjo Lazdijų rajono savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Susitikimas buvo transliuojamas FB paskyroje gyvai, tad gyventojai ir kiti mūsų krašto gerove suinteresuoti asmenys galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus. Antroje renginio dalyje buvo pristatyta Lazdijų rajono esamos būklės analizė bei apibendrinti gyventojų apklausos rezultatų duomenys, buvo nagrinėjamas Varėnos rajono savivaldybės pavyzdys rengiant strateginį plėtros planą.

Informacija atnaujinta 2020-08-19 12:09