Ankstų rytą languose sužibo žvakutės – pagerbėme Lietuvos laisvės gynėjus
Šiandien, minint Laisvės gynėjų dieną, ryte Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pastato, kitų įstaigų, gyvenamųjų namų languose sužibo žvakutės.
Kartu su visa Lietuva prisijungėme prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“. Prisiminėme 1991 metų sausį, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.
Sausio 13-oji – diena, kuri prieš 34 metus visiems laikams buvo įrašyta į Lietuvos istoriją, o lietuviai pasaulio akyse tapo drąsių, stiprių ir laisvę mylinčių žmonių tauta.
Informacija atnaujinta 2025-01-13 08:28
Lazdijų rajono savivaldybė