Aptarti bendruomeninių paslaugų plėtros iššūkiai ir geroji patirtis
Druskininkuose surengtas trečiasis projekto „Perėjimas nuo institucinės globos prie šeimos ir bendruomenėje teikiamų paslaugų“ susitikimas. Jame Alytaus regiono savivaldybių, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, socialinių paslaugų įstaigų, dirbtuvių bei nevyriausybinių organizacijų atstovai aptarė, kaip kurti žmogui artimesnes ir jo poreikius geriau atitinkančias socialines paslaugas.
Renginyje dalyvavo Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Socialinės apsaugos ir sveikatos skyriaus vedėja Rima Šukienė bei atvejo vadybininkė, dirbanti su psichikos ar intelekto negalią turinčiais asmenimis, Jurga Vaišnienė. Susirinkusiuosius pasveikino Druskininkų vicemerė Diana Brown.
Projekto vadovė Svajonė Rainienė ir Alytaus regiono tinklaveikos specialistė Eglė Tarasevičienė pristatė antrųjų projekto metų rezultatus, pasiektus tikslus ir ateities planus. Šiuo metu Lazdijų rajono savivaldybėje atvejo vadybos paslaugomis naudojasi 20 projekto dalyvių.
Nuotrauka Druskininkų sav.
Informacija atnaujinta 2025-09-26 15:01
Lazdijų rajono savivaldybė