Balandžio 27-oji – Lietuvos medicinos darbuotojų diena
Šį rytą sveikatos priežiūros įstaigas aplankė merė Ausma Miškinienė, administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė, tarybos posėdžių sekretorė Kristina Budginė ir tarybos narė Jūratė Juodzevičienė.
Jos nuoširdžiai padėkojo medikams už jų profesionalumą, kantrybę, rūpestingumą bei pasirinkimą dirbti Lazdijų rajone.
Iš visos širdies dovanotos žydinčios hortenzijos tegul kasdien primena Jums apie mūsų visų nuoširdžią pagarbą ir šilumą.
Informacija atnaujinta 2026-04-27 12:43
Lazdijų rajono savivaldybė