Pradžia

Bendruomenės rėmėjai apdovanoti Gerumo obuoliais

Bendruomenės rėmėjai apdovanoti Gerumo obuoliais

Krikštonių laisvalaikio salėje vykusiame padėkos vakare ,,Gerumo obuoliai“, finansuotame iš Lazdijų rajono kaimo plėtros strategijos 2016-2023 metų projektinių lėšų, susirinko didžiulis būrys dalyvių. Juos sveikino Seimo narys Zenonas Streikus, parapijos klebonas Vytautas Prajara. Rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Petrauskas rajono merės Ausmos Miškinienės vardu išsakė daug šiltų žodžių Krikštonių bendruomenės nariams, puoselėjantiems gražias tradicijas. Taip pat įteikė merės padėką bendruomenės komiteto pirmininkei Lenai Švetkauskienei už ilgametį, nenuilstamą ir nuoširdų darbą Krikštonių bendruomenei: įgyvendintus projektus, kultūrines veiklas, šio krašto esamų ir buvusių gyventojų telkimą visuomeniniams darbams.

Vėliau į bendruomenės rėmėjų rankas „​pabiro“ obuoliai, kuriuos sukūrė keramikė Reda Vaikšnorienė. Pirmasis obuolys įteiktas Krikštonių garbės piliečiui Sigitui Daugirdai. Jo parama visus bendruomenės narius paskatino nenuleisti rankų ir siekti savojo tikslo. Antrasis atiteko Krikštonių paukštynui, kiekvienais metais remiančiam bendruomenę. Gerumo obuoliai skirti ir Julijai Arlauskienei, Onutei Kelmelienei, Ramutei Juonienei, Audriui Matoniui.

Krikštonių kaimo gyventojai gali pasigirti, kad nuo 2020 metų sausio mėnesio jau turi savo herbą ir vėliavą. Prie šio tikslo įgyvendinimo daug prisidėjo Valė Šimakauskienė, Lina Bučinskienė, Dovilė Pankevičienė, Lukas Degutis, Artūras Kiziela, Irena Uleckienė, Gitana Čiurlionienė. Jiems įteiktos simbolinės dovanėlės.

Krikštoniečiai didžiuojasi ir jaukiu sporto klubu, todėl Gerumo obuolys skirtas treneriui Dainiui Žekevičiui, daug nuveikusiam atnaujinant klubą. L. Švetkauskienė dėkojo rajono savivaldybei ir merei Ausmai Miškinienei, visada atsižvelgiančiai į bendruomenės problemas, rajono tarybos nariams už paramą sporto klubui. Rajono merei taipogi skirtas Gerumo obuolys.

Prie klubo įrengimo prisidėjo daug bendruomenės ir ne bendruomenės narių: Evaldas Grėbliūnas, Evaldas Kliučininkas, Mantas Lepeška, Erikas Kisielius, Dalius Kubilius, Girius Banevičius, Aleksas Struckus, Jonas Degutis, Andrius Padegimas, Rolandas Baranauskas. Jiems ištarti nuoširdūs padėkos žodžiai bei įteikti apdovanojimai.

Po šilto šventinio vakaro, alsavusio gerumu ir dosnumu, visus linksmino grupė ,,16 Hz“. Koncertui pasibaigus, paskutinis Gerumo obuolys buvo perduotas Dzūkijos VVG komandai, vadovaujamai Editos Gudišauskienės.

Informacija atnaujinta 2021-07-03 23:06