Pradžia

Būkite atsakingi – atneškite nupuoštas eglutes

Būkite atsakingi – atneškite nupuoštas eglutes

Rytoj – tradicinė katalikų šventė Trys karaliai. Diena, kuri kasmet pasauliui primena apie gimusio Kristaus atskubėjusius pasveikinti tris išminčius. Šią dieną tradiciškai nupuošiamos šventinės eglutės, išjungiamos šventinės girliandos ir kitos puošmenos.  Lazdijų rajono savivaldybė, kaip ir kasmet, pasirūpino, kad nupuoštos eglutės kitą dieną  po Trijų karalių šventės būtų surinktos ir išvežtos į „Lazdijų šiluma“ katilinę.

Maloniai prašome - nemėtykite Jūsų namus puošusių ir šventiniu laikotarpiu džiuginusių žaliaskarių prie šiukšlių konteinerių ar kitose vietose. Nupuoštas eglutes sausio 7 d. nuo 8 val. iki 20 val. atneškite į automobilių stovėjimo aikštelę, esančią už Lazdijų rajono savivaldybės administracijos pastato. Jūsų lauks Lazdijų miesto seniūnijos traktorius su priekaba.

Dėkojame, kad rūpinatės švara ir tvarka Lazdijų mieste.

Informacija atnaujinta 2021-01-05 15:56