Pradžia

COVID-19: Ekstremaliųjų situacijų komisijoje aptartas ligos valdymas Lazdijų rajone

COVID-19: Ekstremaliųjų situacijų komisijoje aptartas ligos valdymas Lazdijų rajone

Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdžiuose vakar ir šiandien aptarta COVID-19  situacija Lazdijų ligoninės Palaikomojo gydymo ir paliatyvios pagalbos skyriuje, kuriame gruodžio 29-30 d. COVID-19 liga nustatyta 19 šio skyriaus ligonių ir 8 medicinos personalo darbuotojams.

Posėdžio metu numatytos situacijos valdymo ir paslaugų teikimo saugumo priemonės bei medikų darbo tvarka, kuri užtikrintų ligonių gydymą ir priežiūrą ne tik Palaikomojo gydymo ir paliatyvios pagalbos, bet ir kituose ligoninės skyriuose.

Informuojame, kad šiandien COVID-19 susirgimas nustatytas dar 9 Lazdijų rajono gyventojams.  

Primename, kad turime laikytis visų atsargumo priemonių, kiek įmanoma daugiau likti namuose, saugoti save ir kitus.

Informacija atnaujinta 2020-12-30 18:11