Pradžia

COVID-19 liga mūsų rajone susirgo 3 gyventojai. Paskiepyti 270 įvairiose įstaigose  dirbančių medikų, socialinės globos namų įstaigų darbuotojų ir gyventojų

COVID-19 liga mūsų rajone susirgo 3 gyventojai. Paskiepyti 270 įvairiose įstaigose  dirbančių...

Iš paimtų 55 ėminių COVID-19 liga šiandien nustatyta 3 mūsų rajono gyventojams. Visi jie yra užsikrėtę nuo artimųjų, su darbovietėmis šie atvejai nesiejami.

Šiandien VšĮ „Lazdijų savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centras“ ir UAB „Lazdijų sveikatos centras“ medikai baigė skiepyti jiems priskirtus medicinos įstaigų ir rajono socialinės globos namų darbuotojus bei gyventojus, taip pat – individualiai dirbančius medikus. Iš viso paskiepyti 270 žmonių: Kapčiamiesčio, Lazdijų ir Veisiejų socialinės globos namų darbuotojai ir gyventojai, Lazdijų PSPC ir UAB „Lazdijų sveikatos centras“ darbuotojai, UAB šeimos klinikos „Gilona“ bei A. Vaišnoro šeimos gydytojo kabineto darbuotojai bei individualiai dirbantys odontologai.

Artėjant visuotiniam gyventojų skiepijimo etapui, Sveikatos apsaugos ministerija vienoje vietoje skelbia visą informaciją apie vakcinas, skiepijimo prioritetus ir kitą.

 Ją rasite čia:

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/visa-informacija-apie-covid-19-vakcinas-tinklalapyje-koronastop-lt

Informacija atnaujinta 2021-01-15 17:38