Pradžia

COVID-19 liga susirgo 2 rajono gyventojai, toliau buvo skiepijami prioritetinių grupių darbuotojai

COVID-19 liga susirgo 2 rajono gyventojai, toliau buvo skiepijami prioritetinių grupių darbuotojai

Vakar imtų ėminių dėl COVID-19 ligos atsakymai rodo, jog susirgo dar 2 mūsų rajono gyventojai. Abu susirgimai priskiriami šeimų židiniams.

Šiandien toliau buvo skiepijami prioritetinėms grupėms priskiriamų įstaigų darbuotojai – anksčiau nepaskiepyti medicinos įstaigų darbuotojai, vairuotojai, kurie perveža COVID-19 liga sergančius rajono gyventojus, bendruomeninių globos namų  „Židinys“ darbuotojai ir laukiantys budėtojai, Visuomenės sveikatos biuro, Valstybės vaiko teisų apsaugos ir įvaikinimo tarnybos darbuotojai bei mūsų savivaldybės teritorijoje  dirbantys farmacininkai – visi, kuriems atlikus antikūnų testą, galėjo skiepytis.

Informacija atnaujinta 2021-01-26 18:36