COVID-19 liga susirgo 2 rajono gyventojai, toliau buvo skiepijami prioritetinių grupių darbuotojai
Vakar imtų ėminių dėl COVID-19 ligos atsakymai rodo, jog susirgo dar 2 mūsų rajono gyventojai. Abu susirgimai priskiriami šeimų židiniams.
Šiandien toliau buvo skiepijami prioritetinėms grupėms priskiriamų įstaigų darbuotojai – anksčiau nepaskiepyti medicinos įstaigų darbuotojai, vairuotojai, kurie perveža COVID-19 liga sergančius rajono gyventojus, bendruomeninių globos namų „Židinys“ darbuotojai ir laukiantys budėtojai, Visuomenės sveikatos biuro, Valstybės vaiko teisų apsaugos ir įvaikinimo tarnybos darbuotojai bei mūsų savivaldybės teritorijoje dirbantys farmacininkai – visi, kuriems atlikus antikūnų testą, galėjo skiepytis.
Informacija atnaujinta 2021-01-26 18:36
Lazdijų rajono savivaldybė