COVID-19 situacija: Lazdijų rajone liga diagnozuota 6 gyventojams
Šios dienos duomenimis, COVID-19 liga mūsų rajono savivaldybėje diagnozuota 6 asmenims: naujai susirgo viena Lazdijų ligoninės darbuotoja ir vienas pacientas, taip pat 4 su darbovietėmis nesiejami gyventojai.
Nors COVID-19 situacija stabilizuojasi, židinių rajono globos įstaigose neliko, budrumo prarasti negalime. Atsakingai turime elgtis viešose vietose, ypač – prekybos centruose, kuriuose pirkėjų srautai dienomis būna nemaži. Pasistenkime apsipirkti kuo greičiau, taisyklingai dėvėkime kaukes, nepamirškime jų keisti, laikykimės saugių atstumų.
Informacija atnaujinta 2021-01-05 18:12
Lazdijų rajono savivaldybė