COVID-19 situacija Lazdijų rajone: nors susirgimų skaičius mažėja, privalome išlikti budrūs
Lazdijų rajono savivaldybėje COVID-19 liga nustatyta 3 gyventojams. Vienas jų – Lazdijų ligoninės pacientas. Iš viso šiuo metu serga 283 gyventojai, pasveikusiais laikomi 266. Praėjusios savaitės susirgimų atvejai rajone rodo, kad situacija yra gerėjanti, nebeliko COVID-19 ligos židinių. Gera žinia praėjusią savaitę buvo ta, kad nuo COVID-19 ligos paskiepyti net 90 Lazdijų ligoninės darbuotojų. Tačiau nurimti negalime, nes Sveikatos apsaugos ministerija šiandien informavo apie naujus susirgimo židinius, kurie nustatyti daugelyje šalies įstaigų, taip pat – ir esančių kaimyninėse savivaldybėse.
Išsamiau apie tai skaitykite:
https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nvsc-informuoja-apie-sausio-10-dienos-covid-19-protrukius
Informacija atnaujinta 2021-01-11 19:21
Lazdijų rajono savivaldybė