COVID-19 situacija: per dvi dienas susirgo 9 rajono gyventojai
Iš viso COVID-19 liga šiuo metu rajone serga 288 gyventojai. Pasveikusiųjų turime 249. Ketvirtadienio ir penktadienio duomenimis, susirgo 9 asmenys: 1 – Lazdijų ligoninės darbuotoja, 1 –Lazdijų ligoninės pacientas ir 7 rajono gyventojai, nesiejami su darbovietėmis. Kapčiamiesčio ir Lazdijų socialinės globos namų darbuotojų bei gyventojų paimtų ėminių, kurių ketvirtadienį buvo paimta 12, atsakymai – neigiami.
Dažnai persirgusieji dar ilgai jaučia ligos pasekmes. Specialistai pateikia informaciją apie tai, kodėl persirgus COVID-19 kartais pasireiškia silpnumas, dusulys ir kitos komplikacijos bei pateikia pačius efektyviausius specialiuosius pratimus, padedančius greitai atgauti jėgas. Čia galėsite susipažinti su skirtingais kvėpavimo metodais, padedančiais mažinti dusulį, ir dar daugybe kitų naudingų patarimų!
Leidinį skaitykite čia: https://bit.ly/3hK0bNm
Informacija atnaujinta 2021-01-08 18:39
Lazdijų rajono savivaldybė