Pradžia

COVID-19 situacija: per keturias kalėdinių švenčių dienas susirgo 36 rajono gyventojai

COVID-19 situacija: per keturias kalėdinių švenčių dienas susirgo 36 rajono gyventojai

Informuojame, kad  kalėdinių švenčių laikotarpiu, per ilgąjį savaitgalį, Lazdijų rajone iš viso nustatyti  36 nauji susirgimai  COVID-19 liga: gruodžio  24 dieną  rajone susirgo 20 gyventojų, 25 dieną – 4, 26 dieną –  11, 27 dieną –  1 gyventojas. Nors statistika rodo, kad situacija rajone gerėja, atsipalaiduoti negalime. Kaip kalėdinių švenčių dienomis, taip ir palydėdami senuosius metus, likime kiek įmanoma daugiau namuose, bendraukime kompiuteriais ir telefonais, rūpinkimės artimųjų sveikata ir jų saugumu.

Informacija atnaujinta 2020-12-28 21:42