COVID-19 situacija: per keturias kalėdinių švenčių dienas susirgo 36 rajono gyventojai
Informuojame, kad kalėdinių švenčių laikotarpiu, per ilgąjį savaitgalį, Lazdijų rajone iš viso nustatyti 36 nauji susirgimai COVID-19 liga: gruodžio 24 dieną rajone susirgo 20 gyventojų, 25 dieną – 4, 26 dieną – 11, 27 dieną – 1 gyventojas. Nors statistika rodo, kad situacija rajone gerėja, atsipalaiduoti negalime. Kaip kalėdinių švenčių dienomis, taip ir palydėdami senuosius metus, likime kiek įmanoma daugiau namuose, bendraukime kompiuteriais ir telefonais, rūpinkimės artimųjų sveikata ir jų saugumu.
Informacija atnaujinta 2020-12-28 21:42
Lazdijų rajono savivaldybė