Pradžia

Darbą pradeda naujai išrinkta Lazdijų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba

Darbą pradeda naujai išrinkta Lazdijų rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba

2024 m. kovo 4 d. darbą pradėjo naujai išrinkta rajono savivaldybės Nevyriausiybinių organizacijų taryba (NVO).

Nevyriausybinių organizacijų taryba aktyviai dirbs su bendruomenėmis, sieks pagerinti bendradarbiavimą tarpusavyje, teiks pasiūlymus dėl savivaldybės teritorijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų stiprinimo, dalyvaus rengiant savivaldybės institucijų ir įstaigų teisės aktų, susijusių su nevyriausybinių organizacijų plėtra, projektus, dalyvaus ir teiks pasiūlymus atliekant analizę dėl savivaldybės administruojamų viešųjų paslaugų teikimo. Taryba pasiruošusi dalyvauti darbo ar ekspertų grupėse nevyriausybinių organizacijų plėtros valstybės politikos klausimams svarstyti, teikti pasiūlymus dėl savivaldybės institucijų ir įstaigų bei nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo, informuoti visuomenę apie NVO tarybos tikslus ir veiklą, inicijuoti NVO pasitarimus, seminarus ir mokymą aktualiais veiklos klausimais.

Nariai:

Pirmininkė – Dzūkijos kaimo plėtros partnerių asociacijos (Dzūkijos VVG) pirmininkė Edita Gudišauskienė;

Pavaduotoja – Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėja Sigita Lenauskienė;

Metelių kaimo bendruomenės ,,Tarp Dusios ir Metelio“ pirmininkė Ramunė Botvičienė;

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorė Šarūnė Dumbliauskienė;

Senųjų Šeštokų bendruomenės pirmininkas Rimas Jarmala;

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus vyr. specialistas Gediminas Giedraitis;

Viešosios įstaigos Lazdijų švietimo centro direktorė Eglė Mačionienė;

Stebulių ateities bendruomenės pirmininkas Mantas Jančiukas.

Informacija atnaujinta 2024-03-06 09:56