Pradžia

Dėl COVID-19 situacijos rajone nustatyti  padidinto saugumo reikalavimai

Dėl COVID-19 situacijos rajone nustatyti  padidinto saugumo reikalavimai

Šiandien savivaldybės administracijos direktorė – savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos vadovė Ilona Šaparauskienė sušaukė Lazdijų rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos bei ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdį. Posėdžio tikslas –  aptarti vakar, spalio 15-osios, vakare savivaldybės teritorijoje paaiškėjusius  keturis COVID-19 susirgimo atvejus, pasidalinti turima informacija, numatyti priemones  ir užkirsti kelius infekcijai savivaldybės teritorijoje plisti.  Posėdžio metu buvo nuspręsta:

  • Nuo šiandien (spalio 16 d.) rekomenduoti atšaukti visus savivaldybės, jos įstaigų, seniūnijų ir bendruomenių organizuojamus renginius.
  • Organizuojant Česlovo Sasnausko chorų festivalį ir liaudiško smuikavimo konkursą „Griežkit, skripkos“ nustatyti griežtus saugumo reikalavimus: organizatoriai įpareigojami paskirti atsakingus asmenis už renginių dalyvių registraciją, kaukių dėvėjimą, aprūpinimą dezinfekciniu skysčiu;
  • Nustatyti, kad savivaldybės administracijos, jos įstaigų ir kitų savivaldybės teritorijoje esančių įstaigų posėdžiai organizuojami tik nuotoliniu būdu;
  • Nuo pirmadienio (spalio 19 d.) įprasta tvarka organizuoti ugdymo procesus Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos klasėse ir mokyklos-darželio „Vyturėlis“ grupėje, kuriose jie vyko nuotoliniu būdu;
  • Rajono ugdymo įstaigoms išsiųsti instrukcijas dėl COVID-19, pateikti paaiškinimus į šiuo metu jiems kylančius klausimus;
  • Atšaukti visas numatytas moksleivių išvykas ir kitus renginius;
  • Tikrinti asmenis, kurie privalo saviizoliuotis, ar jie laikosi saviizoliacijos reikalavimų.

Informacija atnaujinta 2020-10-16 21:32