Pradžia

Dėmesio: iš Kauno specializuotos ligoninės pabėgo COVID-19 sergantis lazdijietis

Dėmesio: iš Kauno specializuotos ligoninės pabėgo COVID-19 sergantis lazdijietis

Informuojame, kad šįryt iš Kauno specializuotos ligoninės pabėgo vyriškis, Lazdijų miesto gyventojas, 1966 m. gimimo, kuriam liepos 15 d. buvo nustatytas susirgimas dėl COVID-19. Policija jau yra paskelbusi vyriškio paiešką. Tikėtina, kad į Lazdijus jis bandys grįžti pakeleivingais automobiliais, todėl vairuotojus vykstančius nuo Kauno pusės, raginame būti budrius. Taip pat budriais raginame būti Lazdijų miesto gyventojus: pastebėję bėglį Lazdijuose ar kitose rajono vietose, nedelsiant informuokite policijos pareigūnus bendruoju pagalbos telefonu 112.

Informacija atnaujinta 2020-07-23 11:41