#EnergijosMokykla apdovanojimai: Lazdijų rajono savivaldybės mokyklos sužibėjo ryškiausiai!
Šiandien vyko nacionalinio konkurso #EnergijosMokykla apdovanojimai – tai EDITAI inicijuotas projektas, skatinantis 1–12 klasių mokinius domėtis tvarumu, energetika ir aplinkosauga per inovatyvias pamokas bei projektus visoje Lietuvoje.
Lazdijų rajono savivaldybės net 4 mokyklos sužibėjo ryškiausiai!
- Lazdijų rajono savivaldybė įvertinta kaip Energetikos vizionierė – už nuoseklų darbą ir žvilgsnį į žalią ateitį.
- Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija paskelbta inovatyviausia mokykla – už kūrybiškus sprendimus ir pažangą energetikos švietimo srityje.
- Juozas Černeckas, IT mokytojas iš Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos, pelnė bendruomeniškiausio mokytojo vardą ir laimėjo kvietimą į švietimo inovacijų parodą Londone!
- Didžiuojamės ir Lazdijų r. Šeštokų mokykla bei Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija, kurios tapo šio įkvepiančio projekto laureatėmis!
Informacija atnaujinta 2025-04-17 16:42
Lazdijų rajono savivaldybė