Gera žinia ūkininkams: pavėluotai – iki birželio 30 d. – teikiantiems paraiškas išmokos nemažės
Gera žinia ūkininkams – pavėluotai deklaruojantiems žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus išmokų suma nebus mažinama. Tokį sprendimą, atsižvelgęs į žemdirbių pageidavimus, priėmė žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.
Pasėlių deklaravimas vyksta iki birželio 20 d. Pavėluotai paraiškas galima teikti iki birželio 30 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną išmokų suma turėjo būti mažinama 1 proc.
„Susitikimuose su ūkininkais, jų organizacijomis išgirdau raginimus nemažinti išmokų, kai pasėliai deklaruojami po birželio 20-osios. Ne visi ūkininkai spėjo laiku deklaruoti žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus, buvo daug naujovių, tad atsižvelgę į šį išties neeilinį deklaravimą nusprendėme nemažinti išmokų sumos pavėluotai teikiantiems paraiškas“, - Kauno rajone susitikęs su Lietuvos grūdų augintojų asociacijos (LGAA) nariais informavo žemės ūkio ministras K. Navickas.
Išsamiau: https://zum.lrv.lt/lt/naujienos/paveluotai-deklaruojantiems-paselius-ismokos-nemazes
Informacija atnaujinta 2023-06-21 13:44
Lazdijų rajono savivaldybė