Gruodžiui įsibėgėjant sėkmingai tęsiami jau pradėti darbai
- Gyventojų prašymu Krosnos seniūnijoje pastatyti eismą ribojantys bei gatves žymintys kelio ženklai. Seni kelio ženklai atnaujinti bei nauji kelio ženklai pastatyti ir Šeštokų bei Kapčiamiesčio seniūnijose.
- Ir toliau vyksta pėsčiųjų tilto Lazdijuose, per Raišupio upelį tarp Sodų ir Senamiesčio gatvių remontas. Jį planuojama pabaigti dar šiais metais.
- Veisiejuose ir toliau vyksta apšvietimo įrengimo darbai Vilties gatvėje bei dviračių ir pėsčiųjų tako atnaujinimo darbai.
- Būdviečio seniūnijoje sėkmingai vyksta kelio Paliūnai-Papartėliai žvyro dangos atnaujinimas;
- Seirijų miestelio kapinėse dėl vėjuoto oro šią savaitę nebuvo galima pabaigti šalinti visų, pavojingos būklės medžių, kurie, galėtų užvirsti ant paminklų ir praėjimo takų, tad darbai bus tęsiami kitą savaitę. Artimiausiu metu pavojingi medžiai bus šalinami ir Kapčiamiesčio kapinėse.
- Kučiūnų, Šeštokų, Lazdijų bei kitose seniūnijose tvarkoma aplinka, renkamos šiukšlės, pjaunami pakelėse augantys krūmai.
- Užlygintos atsiradusios duobės vietinės reikšmės keliuose Šulnelių (Lazdijų seniūnija), Statiškės, Oktos, Lapšiaus (Serijų seniūnija) kaimuose esančiuose keliuose.
- Beveik visose seniūnijose ir bendruomenėse jau sužibo eglės ir nušvito viešosios erdvės, o seniūnijose vykstančių gerumo akcijų vis daugiau: Veisiejų vienišiems senoliams maisto dovanojo UAB „Eugesta“, Veisiejų vaikų dienos centrą lankantiems vaikams Lietuvos automobilių kelių direkcija perdavė dovanų bei pažadėjo po karantino padovanoti jiems visos dienos ekskursiją į Vilnių. Noragėlių seniūnijos seniūnė Sandra Jusevičienė vienišiems senoliams dovanos savo iškeptus kūčiukus. Per rajono ritasi gerumo banga, o jos iniciatoriams ir visiems, kurie prie to prisideda savivaldybės merė Ausma Miškinienė taria nuoširdų AČIŪ.
Džiaugiamės, kad darbai vyksta ir atsiprašome visų kurie dėl atliekamų darbų patiria nepatogumų.
Informacija atnaujinta 2020-12-11 15:21
Lazdijų rajono savivaldybė