Pradžia

Į Lazdijus atkeliavo  dar 108 vakcinos nuo COVID-19 ligos dozės, susirgo 1 rajono gyventojas

Į Lazdijus atkeliavo  dar 108 vakcinos nuo COVID-19 ligos dozės, susirgo 1 rajono gyventojas

Šiandien į Lazdijus atkeliavo vakcinos nuo COVID-19 ligos siunta – 108 dozės. Ja buvo  skiepijami pirmąją vakcinos dozę jau gavę Lazdijų ligoninės darbuotojai bei tie, kurie dėl įvairių priežasčių pasiskiepyti negalėjo pirmą kartą. Vakciną atvežė Santaros klinikos. 

Informuojame, kad pirmąja vakcinos doze iš viso šiuo metu jau paskiepyti 429 rajono gyventojai, priklausantys prioritetinėms grupėms: rajono gydymo įstaigų darbuotojai ir pacientai, socialinės globos įstaigų darbuotojai ir gyventojai, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Lazdijų skyriaus, Visuomenės sveikatos biuro, Valstybės vaiko teisų apsaugos ir įvaikinimo tarnybos darbuotojai,  savivaldybės teritorijoje  dirbantys odontologai ir farmacininkai bei vairuotojai, kurie perveža COVID-19 liga sergančius arba jau pasveikusius rajono gyventojus.  

COVID-19 liga nustatyta 1 rajono gyventojui. Iš viso serga 115, 493 laikomi pasveikusiais.

Informacija atnaujinta 2021-01-28 18:05