Iš seniūnijų pradedamos vežti asbesto turinčios atliekos
Lazdijų rajono savivaldybė informuoja, kad nuo rytojaus, liepos 22 dienos, iš seniūnijų bus pradedamos vežti asbesto turinčios atliekos. Rajono gyventojus prašome būti kantrius – ne visos sukauptos atliekos bus išvežtos iškart, likusią atliekų dalį išvešime kiek vėliau, preliminariai rugsėjo-spalio mėnesį. Iš viso į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą pagal žemiau esantį grafiką šįkart bus išvežta 110 tonų asbesto turinčių atliekų.
Atliekos bus vežamos pagal šį grafiką:
Būdviečio seniūnija – liepos 22 d.
Lazdijų seniūnija – liepos 22-23 d.
Krosnos seniūnija – liepos 28 d.
Šeštokų seniūnija – liepos 28-29 d.
Kučiūnų seniūnija – rugpjūčio 3 d.
Veisiejų seniūnija – rugpjūčio 5 d.
Lazdijų miesto seniūnija – rugpjūčio 7 d.
Noragėlių seniūnija – rugpjūčio 10 d.
Šventežerio seniūnija – rugpjūčio 11-12 d.
Seirijų seniūnija – rugpjūčio 13-14 d.
Kapčiamiesčio seniūnija – rugpjūčio 17-18 d.
Informacija atnaujinta 2020-07-22 13:11
Lazdijų rajono savivaldybė