Pradžia

Iš seniūnijų pradedamos vežti asbesto turinčios atliekos

Iš seniūnijų pradedamos vežti asbesto turinčios atliekos

Lazdijų rajono savivaldybė informuoja, kad nuo rytojaus, liepos 22 dienos, iš seniūnijų bus pradedamos vežti asbesto turinčios atliekos. Rajono gyventojus prašome būti kantrius – ne visos sukauptos atliekos bus išvežtos iškart, likusią atliekų dalį išvešime kiek vėliau, preliminariai rugsėjo-spalio mėnesį. Iš viso į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą pagal žemiau esantį grafiką šįkart bus išvežta 110 tonų asbesto turinčių atliekų.

Atliekos bus vežamos pagal šį grafiką:
Būdviečio seniūnija – liepos 22 d.
Lazdijų seniūnija – liepos 22-23 d.
Krosnos seniūnija – liepos 28 d.
Šeštokų seniūnija – liepos 28-29 d.
Kučiūnų seniūnija – rugpjūčio 3 d.
Veisiejų seniūnija – rugpjūčio 5 d.
Lazdijų miesto seniūnija – rugpjūčio 7 d.
Noragėlių seniūnija – rugpjūčio 10 d.
Šventežerio seniūnija – rugpjūčio 11-12 d.
Seirijų seniūnija – rugpjūčio 13-14 d.
Kapčiamiesčio seniūnija – rugpjūčio 17-18 d.

Informacija atnaujinta 2020-07-22 13:11