Įsibėgėja jaunimo užimtumo didinimo programa: kviečiame moksleivius ir studentus įsidarbinti!
Baigėsi darbdavių, kurie pagal Lazdijų rajono savivaldybės moksleivių ir studentų užimtumo didinimo 2023 metų programą galės siūlyti darbą studentams ir moksleiviams, atranka. Joje dalyvavo 26 darbdaviai – daugiausia verslo atstovai, taip pat biudžetinės įstaigos – ugdymo, kultūros įstaigos, nevyriausybinės organizacijos. Iš viso atrinkta 16 darbdavių.
Susidomėjusieji galimybe įsidarbinti, lavinti savo profesinius įgūdžius bei prasmingai praleisti vasaros atostogas 14–29 metų amžiaus jaunuoliai kviečiami iki birželio 20 d. Lazdijų rajono savivaldybės tinklalapyje užpildyti registracijos anketą. Pagal ją jaunuolius, tinkamiausius numatytiems įstaigoje darbams, atsirinks patys darbdaviai.
Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu 8 612 70 930 arba elektroniniu paštu sandra.cerneckaite@lazdijai.lt.
Priminsime, kad ši programa rajono verslui ir kitiems darbdaviams naudinga dar vienu aspektu: joje dalyvaujantiems savivaldybė skiria 70 proc. subsidiją darbo užmokesčiui, įskaitant privalomus mokėti mokesčius. Iš viso šiai programai 2023 metų rajono biudžete numatyta 32 tūkst. eurų.
Užsiregistruoti norintiems – nuoroda čia: https://forms.gle/MMTMHVYjv9dHtZUK6
Informacija atnaujinta 2023-06-15 14:30
Lazdijų rajono savivaldybė