Pradžia

Įžiebta administracijos kalėdinė eglutė

Įžiebta administracijos kalėdinė eglutė

Šį rytą sužibo administracijos darbuotojų rankų darbo angeliukais puošta administracijos eglutė.

Primename, kad jau šiandien 16.30 val. susitikime eglutės įžiebimo šventėje „Dangiškai kalėdinė miesto pasaka“, kur įžiebsime pagrindinę miesto eglę Nepriklausomybės aikštėje.

Susitikime čia ir kurkime spinduliuojančias Kalėdas rajone!

Informacija atnaujinta 2024-12-06 09:37